| Opelu a întrebat:

ieri am dat de o fata pe Facebook si vreau sa ma intalnesc cu ea si ea vrea, dar noi fiind din orase diferite, cum fac sa ma intalnesc cu ea?

Răspuns Câştigător
| ANONIMAAA37 a răspuns:

Daca esti mare ii poti face o surpriza si sa te duci tu la ea, dar trebuie sa te gandesti bine pentru ca iti trebuie bani ca sa dormi undeva si sa ai ce manca. Daca te primeste la ea e bine, dar totusi sa nu aveti o relatie deoarece nu e bine.O sa fie relatie la distanta si e cam nasol asa. Faci ce vrei, e viata ta.Pwwp :*

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Te duci tu la ea, ca da mai bine.