| Postolache_Tudor_1971 a întrebat:

Imi caut colegii din Liceul Industrial Rulmentul Brasov promotia 1989, anul viitor avem 30 de ani de cand am terminat liceul si nu am reusit sa ne intalnim sau cel putin asa cred eu ar fi fost tare frumos...

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca ai sanse de 1% aici.
Incearca pe facebuck, care au si le mai stii numele ai sanse sa-i gasesti.
Succes!

| whatevernvm a răspuns:

Căutati pe Facebook după nume. Cel puțin câțiva trebuie sa aibă Facebook. Eu așa am găsit colegii lui tata pentru revederea de 35 de ani.