| Bgd2022 a întrebat:

Bună ziua, in ultimele 3 săptămâni am mers la dentist și acolo am simțit și observat ca domnișoara stomatolog ma place. Am simțit imediat prin câteva semnale transmise de ea. Bun după 1 săptămâna am început sa vorbim online și totul a început sa fie mai bine, eu sunt un tip la 25 ani iar domnișoara are in jur de 28-29. De fiecare data când merg la ea îmi spune sa nu menționez de față cu asistenta ei ca vorbim online. Credeți ca ascunde ceva? Sau pur și simplu da dovada de profesionalism la locul de muncă? Este o femeie foarte matură la primul punct de vedere și când are asistenți in jur și îmi acorda o atenție imposibil de explicat in cuvinte, dar când suntem doar noi 2 totul se schimbă, zâmbește foarte mult, îmi pune întrebări, limbajul corpului este diferit adică este agitată, are pupilele foarte dilatate la contactul vizual și multe altele. Am povestit aici pe scurt sa înțelegeți, credeți că este îndrăgostită de mine? Ma place? Și ascunde ceva? Dacă tot îmi spune sa nu menționez ca suntem prieteni la locul ei de muncă? Probabil că trece printr-o perioadă in care nu are chef de întrebări de genul din partea asistentei ei am văzut ca sunt apropiate sau probabil este intr-o relație și ascunde asta… este doar foarte atrasă de mine și așteaptă ca eu sa răspund la semnalele ei. Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu avem noi de unde sa știm dacă te place sau nu. Dar etica medicala spune ca nu ai voie sa ai legături și contact cu pacienții decât pe plan profesional. De asta nu vrea sa se afle la locul de munca ca vorbeste cu tine. Pentru ca acolo te-a cunoscut și nu e chiar etic.
Asta cu plăcutul, tu știi cel mai bine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar flirt usor, de obtinut clientela.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e kosher sa se combine cu pacientii, si absolut NO-GO sa stie treaba asta asistentele. E atit de simplu.

| Frank51 a răspuns:

Dacă era topită după tine știa tot cabinetul laughing din contră ii este rușine.

| Hammurabi a răspuns:

Tot ce ai de gând să faci, fă.
Dar numai după ce îți termină lucrarea la dantură. E mai sigur așa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tău o invitam la o întâlnire și asa aflam mai multe. Fii direct cu ea, nu ai nimic de pierdut!

Răspuns utilizator avertizat