| adrianu975 a întrebat:

ma numesc Adrianu' si sunt impreuna cu o matusa a unor verisori de-ai mei. Doresc sa va adresez o intrebare: daca o sa fie cazul de casatorie intre mine si ea, este considerat un pacat foarte mare? Pot avea o relatie sau s-o las sa zboare?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

De casatorit nu te-as sfatui, la ortodocsi e mare pacat cat si la catolici, dar daca faceti copii, genetica a demonstrat ca ei ies cu malformatii, nu te certa cu mine asa este natura.
Pana atunci daca e milf foloseste-o bine.

| adrianu975 explică (pentru Simpatic):

Foarte bine punctat, mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus-o persoana respectiva mai bine dar eu vreau sa mai subliniez ca este si ilegala casatoria cu rudele.