| Danutz_Nicusor_1994 a întrebat:

Buna ziua Ma Numesc Nicusor

Si am o prietena care nu am mai sunat de 4 luni ce pot sa fac am incercat sa dau de ea si imi zice ca nu este alocat m-am dus la ea acasa mi-a zis mama ei ca nu este acasa am intrebat prietenele ei si mi-a spus ca este plecata din tara la un momendat am sunat pe tatal ei si mi-a zis ca este cu un alt baiat sunt impreuna cu ea de 3 ani oare ce sa fac m-am dus la un bar si m-am pus in cap si dupa 3 zile a venit la spital eu eram in coma si a inceput sa planga si dupa 9 saptamani mam revenit din coma alcoolului si ea mi-a zis ca nu se mai desparte de mine si nu mai vrea nici un barbat in viata ei ce pot sa ii ofer o sansa sau sa ii spun punct relatie astept respuns si un sfat prietenesc va multiumesc

Răspuns Câştigător
| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Salut Nicusor, ma bucur ca ai pus aceasta intrebare.
Tot ce poti sa faci cu fata aia este sa ii dai o aschie de pumn in ochi ca sa se invete ca barbatii sunt sexu superior. Ea va fi atat de uimita de actiunile tale incat te va ruga sa o impregnezi cu fericirea ta.
Nu uita, tu esti barbatul si ea e fufa.
Mult noroc!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cum te-ai descris in intrebare poti spune ca ai avut o prietena.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai facut destule ca sa fii ocolit!
Un alcoolic ca tine este greu de acceptat si sincer, si eu as disparea de pe fata pamantului daca m-ar urmarii unul!
Uita de ea, fa-ti o alta iubita!

| Danutz_Nicusor_1994 explică (pentru Violleta2022):

Asta recunosc ca am baut din cauza ei

| Violleta2022 a răspuns (pentru Danutz_Nicusor_1994):

Nu exista "am baut din cuza ei", astea sunt scuze pe care toti alcoolici le inventeaza ca sa continuie sa bea.

De ce nu incetezi sa bei tocmai pentru ea?
Este un motiv extrem de sanatos ca sa se intoarca la tine, daca nu mai pui deloc gura pe bautura!

| Danutz_Nicusor_1994 explică (pentru Violleta2022):

Da dupa ce am aflat de veste ca are copil cu altul care de abia sau cunoscut

| Violleta2022 a răspuns (pentru Danutz_Nicusor_1994):

Daca are copil cu altul inseamna ca s-au cunsocut de cel putin 10 luni, deci, atunci nu era chiar "abia s-au cunoscut" cum ai spus tu, ca copilul ala necesita timp s afei facut si apoi 9 luni de sracina...deci au avut o perioada destul delunga impreuna.

Ma rog, dar tot nu-ti gasesc scuze sa bei pana ajungi in coma alcoolica. In cel mai fericit caz trebuia sa nu bei deloc, ca sa fii clar la minte sa stii ce faci.

| Danutz_Nicusor_1994 explică (pentru Violleta2022):

Nfaza cu copilu iti spuna acima doamna getta sau cunoscut in club baiatu cu fata eu eram la servici nici nu m-am dat prin cap ca ea sa duce la club dupa 2 luni vine parinti sa o viziteze eu trebuia sa plec la munca dupa care a aparut mama mea si mi-a zis tot ce au facut ei in club s-au sarutat si dupa 3 minute au intrat la fapte si a lasat-o gravida ea acum ma cauta sa ii resc eu copil cu ea eu i-am zis de multe ori cu un tot mare si plin de fruie NU CRESC COPILU ALTUIA si am dato afara din fata usi mele si a paritilor mei acum ma infunt cu tribunalu si cu politia din cauza ei dar copilu nu este al meu am fost la medic sa vedem de ADN sa vedem daca e la fel si sa veizi ca copilu nu este al meu si ea zice ca ba da e copilu tau si acum am scapat si de politie si de tribunal si de tot fata respectiva tot ma cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey Nicusor.
Faptul ca prietena ta nu ti-a mai scris cred ca ti-a dat de gandit ca are pe altcineva.Te lasi dus usor de nas si mai ales de o fata si asta nu e bine. Sfatul meu pentru tine este pentru inceput sa pui si tu un punct, un spatiu, o virgula.
Nu cred ca ar trebui sa ii dai o a doua sansa fiindca nu prea merita.

| christall a răspuns:

Doar sufletul tau stie raspunsul.