| AlexandraLAVINIA53ala a întrebat:

oare este bine sa mai avem incredere in cineva dupa o despartire?

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Este bine sa ai incredere in cineva, dar nu 100% si nu imediat, increderea se castiga cu greu.

| AlexandraLAVINIA53ala explică (pentru Apokales):

Dar de ce este bine la inceput toate iar dupa un tiimp persoana de langa tine e de nerecunoscut?

Răspuns Apreciat de Editori
| anamaria82726 a răspuns:

Depinde de motivul pentru care v-ati despartit. Depinde de persoana. Nu este o chestie generala. Noi nu stim despre ce persoana este vorba. Daca as cunoaste-o personal ti-as putea spune. Sunt mai multe posibilitati. Daca te-a inselat de exemplu nu prea ai mai avea motive sa ai incredere. Daca v-ati despartit pur si simplu de la niste neintelegeri, cum am zis, depinde de persoana. In general toti meritam o sansa ca sa aratam ca suntem de incredere. Tu stii daca sa i-o oferi. Asta nu inseamna ca trebuie sa fii super deschisa fata de el. Totul cu o limita. Succes oricum

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde in ce circumstante s-a produs despartirea, de fel cand termini cu partenerul ideal e sa nu mai pastrati deloc legatura pentru ca nu e bine, macina amintiriile trecutului

| FreddieM a răspuns:

La ce ti-ar mai servi increderea daca relatia s-a destramat?

| Marius22222222222 a răspuns:

Depinde daca te referi la aceeasi persoana si care au fost motivele despartirii

| Sfinkuletz a răspuns:

Nu toți sunt la fel.