| andreeacarmen1998 a întrebat:

Pe scurt povestioara mea: de aproape doua saptamani ma simt foarte ciudat in sensul ca am stari de voma, de ameteala, dureri abdominale, obosesc foarte repede, mananc mai mult decat de obicei iar prin urmare am facut doua teste de sarcina la un interval de doua zile, primul a iesit pozitiv iar al doilea negativ. Tin sa precizez ca nu am mers la consult. Ma poate ajuta cineva cu un răspuns? Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa ramai insarcinata, trebuie sa fii facut sex neprotejat.
Cum nu ai mentionat nicaieri in mesajul tau despre sex, nu putem sa ne dam cu parerea, de ce ai putea avea acele simptome.

| OMFGConrad a răspuns:

Da' tu sex ai făcut ca să faci teste de sarcină?

| Daria0123456789 a răspuns:

Mergi la consult.

| Nesemnat a răspuns:

Aprope toate simptomele enumereate de tine o am si eu. Deci voi femeile ne dati boala. laughing Daca nu o s-a te simti mai bine, te sfatuiesc s-a mergi la medic. Sau hai sa iti dau un pupic sa iti treaca. laughing

| cireşicat9 a răspuns:

Bunã! Ar trebui sa mergi la un medic. In caz ca te simti mai bine poti sa mai faci un test(sa fii sigurã), dar daca nu, du-te la medic. Multã sanatate!