| Roxyfrumy a întrebat:

Sincer as vrea un sfaturi.
De ce unui barbat ii greu sa uite prima lor relatie? Chiar daca nu vorbesc, oare ce se intampla? De ce nu se termina intre ei?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tipul merge la sala câteva minute. Se crede sexy. O vede pe ea. A găsit fraiera.

| Roxyfrumy explică (pentru Catrice):

Se cunosc de mici copii si plus de asta si plus de asta inca el mai tine la ea

| johnnny123 a răspuns:

E bine că ai nevoie de sfaturi despre bărbați. Niște sfaturi despre exprimare coerentă în limba română nu te interesează?

| AC4S4 a răspuns:

Păcat că nu există tpu.hu, nu?

| Dandinelle a răspuns:

Exact pentru ca nu vorbesc. De ce s-au despartit? ce mai are sa-i povesteasca? de ce se mai leaga de trecut? uneori trebuie sa mai si treci peste. Lasi orgoliul deoparte, accepti ca nu mai merge si mergi inainte.