| depresivul07 a întrebat:

Buna ziua stimati ultilizatori,

De 6 luni ma confrunt cu o problema, doresc sa fie luata intrebarea f in serios.

Suntem 10 insi pe un grup de whatsapp. Vorbim zilnic, dezbatem pareri, ne luam la misto. CAND INTREB : BAIETI, IESIM SI NOI LA O BERE?

Toata lumea se face ca ploua, primesc doar seen.

CEVA SFATURI?

Mentionez ca ultima iesire a fost in octombirie 2018 iar unu si-a aratat curu la metrou

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Cel mai probabil colegii tai mai au un grup fara tine. Poate nu isi doresc sa iasa deoarece stiu ca vor face lucruri stupide sau ei ies fara tine.
Poti incerca sa cauti si cu persoane fata in fata fara acest grup

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Probabil ca nu îți sunt prieteni cu adevărat.