| NumeUtilizator10000 a întrebat:

Buna ziua TPU, azi m-am dus in excursie la Tulcea si mama mea a tipat la mine doar pentru ca n-am stiut sa fac o poza. Ea nu-mi arata cum sa tin telefonul, si ma forteaza. Si mi-a zis de 10 ori: Da-te dreacu de scarbos ce esti! Telefonul mamei mele are camera care nu face poze de calitate afara. Dar mama mea nu stie, ca nu fac poze de calitate buna. VA ROG DATI-MI MASURI, ca mama mea vrea afara sa faca poze, dar eu vad ca camera are o rezolutie proasta afara la soare. CE SA-I FAC?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Filmeaz-o pe mama ta cum striga big grin
Cand va avea dispozitie mai buna, arata-i.

| mihai69 a răspuns:

Vezi că unele camere au și setări pentru poze. Alege rezoluția maximă și calitatea la fel.
Nu are cum să iasă pozele mai proaste la lumină bună față de cele din umbră sau din încăperi luminate artificial. Ceva nu e setat ca lumea pe--acolo.

| danay72 a răspuns:

Intr-un moment de liniste vorbeste cu ea. Arata-i ca nu ies pozele, punand-o pe ea sa faca una. Dar e important sa vorbesti cu blandete si respect profund.

| MedionTcO a răspuns:

Tu fa cateva poze acolo si arata-i ca nu se vede clar. Atunci se va convinge singura. Cat despre injurii la adresa ta, vorbeste cu tatal tau.

| WangLouis a răspuns (pentru MedionTcO):

Tu nu ai telefonul tau? Îi poti face cu al tau daca al ei nu face poze bine

| Reddfox a răspuns:

Pune-o pe ea sa faca cateva poze, asa ii vei arata ca nu tu esti de vina. Iar la faza cu injuraturi, poate era nervoasa.

| tony1406 a răspuns:

"Ca caamera" ---> cea mai tare exprimare ever
Like this