| ConstantinescuLeonard a întrebat:

Buna ziua tuturor. Sunt un tip burlac, trecut de 30 de ani si nu inteleg de ce in vremurile astea este atat de greu de gasit sufletul pereche. Am avut parte doar de relatii esuate, doar de relatii toxice pana acum si asta naste o gramada de frustrari. Urat nu sunt, sarac nu sunt, prost nu sunt dar iata ca nu reusesc sa gasesc acea persoana potrivita pentru mine. E adevarat ca pentru multe femei, e un inconvenient faptul ca nu imi doresc sub nicio forma copii. Oare asta sa fie problema? Daca nu imi doresc copii, inseamna ca trebuie sa raman burlac? Sotie imi doresc, dar o femeie care sa nu isi doreasca copii si sa nu fie profitoare sau curva cum sunt majoritatea in ziua de astazi. Fara injurii si jigniri va rog, stiu ca multi veti tabari pe mine ca nu e ok ca nu imi doresc copii, dar e dreptul meu sa nu am acest instinct patern si sa nu simt sa fac asta. Funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| IceRope a răspuns:

Nu înseamnă că trebuie să rămâi burlac. Este vorba doar că sunt puține femeile ( sau bărbații) care nu vor copii într-o căsnicie. Va trebui să ai răbdare până vei găsi așa o femeie. Ai doar 30 de ani. Relax, cine se aseamănă se adună într-un final.

72 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca e dreptul tau sa nu vrei sa ai copii, la fel e și dreptul celor mai multe femei de a visa să fie mama. Asta e in singele femeilor. Daca mai pui și că vrei sa nu fie profitoare într-o lume materialistă și egoista, nu e de mirare de ce ai ajuns la 30 singur. Cînd din trei lucruri tu spui nu la toate trei, nu trebuie sa te miri că nu ramii cu nimic. Îți rămîne dreptul de a nu avea copii. Dar nici prietena/sotie.
Cred că trebuie să alegi: ori cu sotie, și tot tacimul, soacra, copii, etc, ori singur și fără copii. Pentru că, de regulă, femeile ce nu vor copii se gindesc doar la ele, sa o duca ele bine, sa nu aibă nici o grijă, ori tu nu vrei nici una din acelea.
Încă un sfat: viața trece! Mai repede decat crezi. Ai grija, sa nu ajungi la varsta cînd, după vorba lui Creanga, doar babele te mai pot însura.
Lasă de la tine, accepta una frumușică și cu suflet mare care sa vrea copii, și nu vei regreta apariția lor.

| ConstantinescuLeonard explică (pentru cristi202):

NU sunt facut pentru a fi tata. Nu am instinct patern, de fapt chiar pot spune ca nu imi plac copiii deloc.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ori nu te pricepi sa alegi ori nu stii cum sa intretii o relatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu esti constient de ceea ce oferi tu fetelor, dar ai standarde inalte de la ele.
Nu toate fetele/femeile isi doresc copii in ziua de azi, dar cred ca nu asta este problema ci atitudinea si comportamentul tau pot fii cele care le pun pe fuga.

| ConstantinescuLeonard explică (pentru Violleta2022):

Nu ele au fugit de mine, ci eu de ele. Vreau o iubita, nu o stapana care sa ma transforme in sclavul ei.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Baiete, ia-ti o femeie gonflabila, ca indeplineste toate conditiile si cerintelelor tale:

- nu este stapana si nici razboinica, dimpotriva este docila si tacuta
-nu este profitoare in nici un fel
-nu vrea banii tai, aia multi cu care te lauzi
- nu face copii
- nu se plange de nimic
- nu refuza sex niciodata cand ai tu chef
- nu comenteaza in plus si nu te contrazice
O speli, o pui pe canapea langa tine sa-ti tina companie la un meci, sau te culciu cu ea si te satisface, deci fericire garantata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Tu vrei o Proasta! ( da nu stii tu re ( folmula! ).

| ConstantinescuLeonard explică (pentru Violleta2022):

Incearca tu un vibrator. Cred ca si ala se sperie de tine dreaqului...

| Violleta2022 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

MMultam de sfat, foloseste-l tu daca duci lipsa, ca eu am un barbat adevarat in viata mea, care are cu ce sa ma satisfaca.

| ConstantinescuLeonard explică (pentru Violleta2022):

Saracul, il compatimesc. Ori e masochist, ori e nebun de sta cu una ca tine. Sau poate e un fleasca, sclav umil si supus cum sunt destui... iti sta sub papuc ca nu stie altfel de viata. Saracul... trist!

| Violleta2022 a răspuns:

Bine faci, ocoleste-ne, fa-te la-ba-giu pe viata (asa sa-ti ajute Dumnzeu)! laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cu asa vocabular si mentalitate, nu se va uita nici o femeie la tine!
Mai bine ramai la-ba-giu pe viata, ca asa-i mai sanatos pentru tine!

| Violleta2022 a răspuns:

Rusine mai rahat cu ochi!
La 30 de ani ai numai basini in cap si jigniri la adresa femeilor.
Un misogin de ultima speta, care in veci nu va avea parte de nimic cu asa vocabular, comportament si atitudine fata de femei.
Nu ma indoiesc ca vei primi de la viata tot ceea ce meriti, cu varf si indesat!

| sierra1 a răspuns:

"e un inconvenient faptul ca nu imi doresc sub nicio forma copii... Daca nu imi doresc copii, inseamna ca trebuie sa raman burlac?"

dar dacă ai găsi o (viitoare) nevastă cu copii gata făcuți (de altul... aia e")

| ConstantinescuLeonard explică (pentru sierra1):

Niciodata nu as accepta pe cineva care are copii cu altul, mai ales atata vreme cat eu NU vreau copii.

| sierra1 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Atunci mai cauți, altă soluție nu văd

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sau curva cum sunt majoritatea in ziua de astazi. Așa sunt cele din mintea ta. Dacă nu vrei copii, nici ele nu te vor pe tine. Nu trebuie, dar rezultă.

| Fatamuntilor a răspuns:

Omul e dator sa incerce!
Ai facut ceva in privinta asta?
Desi cu descrierea ta sansele tale sunt aproape nule.
Zici ca ai avut relatii esuate, oare de ce? Acele fete au fost de vina?
E inconveniment faptul ca nu iti doresti copiii? Nu neaparat.Sunt si femei care nu doresc copii
Mai zici majolitatea femeilor sunt profitoare si cu c.u.r.ve., ei bine aici e problema.Etichetezi si generalizezi! Ai avut de a face cu sute de femei si toate cu aceeasi experinta?
Cand mai multe relatii se termina cu un esec unde crezi ca e problema? Nu cumva la tine?
Daca vrei ca femeie sa se se apropie de tine e timpul sa mai lasi dela tine! Vezi unde s-a gresit si actioneaza acolo!
E ok sa nu iti doresti copiii, dar instictul se formeaza in momentul in care iti tii copilul in brate.
Succes in cautarea unei sotii pe placul tau, desi nu cred ca vei gasi... poate cineva fara posibilitati, gen crescuta la casa de copii

| Fatamuntilor a răspuns:

Ti-am vorbt frumos si te-am sfatuit bine!
Sa mai incerc odata.
e ok sa nu doresti copii, sunt si femei care nu doresc sa fie mame
De ce oferi tu oferi tu unei femei si pretizi dela ele?
Conroleaza limbajul ca nu e ok!
Nu ma impusc mersi de sfat! Am de facut ceva pe lumea asta!

| iulia0514 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Lasă-l atâta poate se crede macho dacă jignește o femeie! E demn de milă are probleme grave la mansardalaughing parca vad ca in viața reală nu e în stare nici sa lege 2 vorbe! Ma mir ca eu nu am fost ținta lui de data asta laughing poate i-o fii frica de minelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru iulia0514):

Exista si asemenea spcimene!
aseara am rabufnit si l-am trimis la o Cristina sa faca ce o vrea cu el! Poate il trimite in vacanta la Polul Nord!

| iulia0514 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îi prost rău nu te mai stresa nu merită! Mulți i-au dat sfaturi foarte bune dar el nu e capabil să accepte ca ceea ce vrea el nu prea e posibil, acum serios ce femeie întreaga la minte o sa accepte sa îi fie lui sclava ca el aia vrea

| Lioana a răspuns:

In toate vremurile a fost greu de gasit sufletul pereche.

| blackann a răspuns:

Eu stiu multe femei care nu vor copii. Asta e ultima problema.

| ConstantinescuLeonard explică (pentru blackann):

Fa-mi si mie cunostinta cu una. Dar nu e asta singurul criteriu selectiv, dar face parte din principalele! Nu vreau copii niciodata!

| iulia0514 a răspuns:

Hai ca asta îi bună!
1 - nu vrei copii
2- sa nu fie "curva"
Deci dumnitale îți trebuie una virgină de preferat sa nu rămână niciodată gravida! Am eu soluția o păpușă gonflabila aia cu siguranță nu are prea multe pretenții!

| ConstantinescuLeonard explică (pentru iulia0514):

Nu m-am nascut si nu traiesc ca sa schimb pampersi, sa cresc plozi... imi pare rau. Asta NU e viata pe care mi-o doresc. Imi doresc DOAR o femeie pe care sa o iubesc si care sa ma iubeasca, sa ne unim destinele si sa traim pana la adanci batraneti impreuna. Atat.

| iulia0514 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Problema nu e faptul ca nu vrei copii ci felul în care te exprimii pari prea încrezut și desigur egoist ceea ce denota ca nu prea ești darnic de felul tău (în traducere nu vrei copii pentru ca ești puțintel cam zgârcit ) vezi tu vrei o femeie care să-ți ofere totul dar tu nu prea ai ce oferi ca tu o vrei mai mult asa ca o tanti bună la toate pe scurt o servitoare căruia tu ii oferi un certificat de căsătorie și o grămadă de condiții! Sunt foarte multe femei care nu vor copii din diverse motive sau nu pot avea cine știe poate găsești una peste35-40 sa corespunda cerințelor tale dar desigur și tu trebuie sa corespunzi cerințelor ei! Cat despre schimbatul de scutece nu ști ce pierzilaughing

| ConstantinescuLeonard explică (pentru iulia0514):

Nu sunt zgarcit, nu vreau sa fiu folosit, nu vreau o femeie '' moderna si PUTERNICA '', care sa fie ea barbatul in relatie. Nu vreau copii pentru ca nu am instinctul patern, nu imi doresc sa fiu tata si nu voi fi niciodata. Nu are nimeni dreptul sa ma judece pentru asta. Iti place sa schimbi scutece? Uite ca mie NU!

| iulia0514 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Deci am avut dreptate tu vrei o sclava nu o nevasta! Auzi cică nu vrea o războinică, da ce vrei tu nene până la urmă? Dacă gândești așa nici aia gonflabilă nu îi potrivita ca na trebuie umflata și îi scump aeru și cine știe poate își mișcă vreo mână sau un picior și o sa spui ca și aia ii războinică! Pe lângă zgârcit mai ești și misogin! Nu sta nici o femeie cu tine să-ți fie ți-e sclava când tu nu ai nimic de oferit decât un certificat de căsătorie care e o simplă hârtie cu care te poți șterge undeva! Ma totuși eu ma rog la Dumnezeu să-ți găsești una care sa corespunda cerințelor tale dar la vreo 5-6 luni sa rămână gravidă și sa nu-ți spună decât după vreo 4 luni când nu mai poate face avort sa vad atunci ce faci, arunci copilu în hazna? Si da ma îmi place sa schimb scutece și o fac cu drag pentru copilul meu! Pentru un om cel mai minunat moment din viața lui e atunci când își ține copilul în brațe pentru prima oara! A da stai liniștit ca oricum o sa ai parte de destule scutece peste câțiva ani laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Esti tembel, nu neaparat zgarcit!

nu vreau o femeie '' moderna si PUTERNICA '', care sa fie ea barbatul in relatie.

Cand ajungem sa fim noi " barbatii " in relatie inseamna ca avem O MUIERE, langa noi!

Pampalai sau care dau cu pumnu' in masa ii CASTRAM si, II TRIMITEM LA MAMICA'!

Singura femeie pentru a griji un pampalau, e mamica!
Singura femeie care are chef sa i se dea frecvent cu pumnu-n' masa ( fara sa-l castreze ), e mamica!

Cum spuneam... TABARA ADVERSA!
Spor!

| CleanHeart a răspuns:

Poate te.ai descărcat acum dar nu pierde speranța și distrează-te, simte-te bine cu tine, știu că toți vrem pe cineva să strângem în brațe dar exista familie, câini, pisici, iubirea vine când trebuie sa vina.

| ConstantinescuLeonard explică (pentru CleanHeart):

Da, asa este. Prefer iubirea unei pisici sau a unui caine decat a unei '' femei moderne '' ca Xena ( | PufuletiGratis) mai de sus. Am avut o gramada ca ea si multumesc lui Dumnezeu ca am scapat de ele... astea au reusit sa ma bage in depresie. Doamne, oribil caracter. Voi va mai suportati mult?!? Cum va mai rabda pamantul mai Xeno, ia spune-mi! | PufuletiGratis, as prefera sa mor decat sa am o femeie ca tine langa mine! Du-te si mananca pufuleti moca si lasa-ma!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Nu suntem chiar asa rele cum ne vezi tu... doar ca nu esti tu destul de barbat ( copt ), sa vezi / realizezi asta!
( poate ai fost prea mult " baiatul mamei"? unii mai 'sug' pana la adanci batranete... )

Mai sus / jos ti sa sugerat o papusa gonflabila ca partener... e buna si aia, pentru tine! Prea buna!
Eu iti sugerez altceva ( castrarea banuiesc ca nu vrei sa o iei in calcul, nu¿? ) Ei bine, TRECI IN TABARA ADVERSA! DA, DA! happy Acolo, nu o sa intri in depresie, vei fi tratat foarte... finuthappy! Si nu vei lasa pe nimeni insarcinat! ( nici ei pe tine! )
happy

Bafta! happy (Succeshappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Daca tot vrei sa vezi cum e sa fii tratat ca o domnisoara!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Am avut parte doar de relatii esuate, doar de relatii toxice pana acum si asta naste o gramada
de frustrari. "
Si anume DE CE CONCRET TOATE RELATIILE PE CARE LE-AI AVUT AU FOST FIE ESUATE, FIE TOXICE? FIE AMBELE ¿ CE ANUME LE-A FACUT SA FIE ASA?
Poti explica putin?

Frustrariile, inteleg, sunt personale... dar Greselile?
Tu nu ai gresit cu absolut nimic in aceste relatii?

" Urat nu sunt, sarac nu sunt, prost nu sunt dar iata ca nu reusesc sa gasesc acea persoana potrivita pentru mine "

Femeile nu cauta doar barbati frumosi & cu bani ( sunt femeie SI STIU CE SPUN! SI CEL MAI IMPORTANT! O SPUN SINCER! )... Noi cautam IN SPECIAL BARBATI CU CARACTER! / DE CARACTER! & RESPONSABILI! & ASUMATI!
DACA NU AI TOATE ASTEA ...degeaba esti frumos & ai bani - PA!
Nu poti construi O FAMILIE LANGA o persoana fara CARACTER / MORALITATE! Banii si frumusetea NU Echivaleaza Caracterul unei Fiinte/ persoane!
Imi pare rau, dar nu poti cumpara Caracter pe bani!
Si cat zici ca castigi? Minimul pe economie ¿

prost nu sunt dar iata ca nu reusesc sa gasesc acea persoana potrivita pentru mine.

E bine ca nu esti prost, noi femeile cautam barbati Inteligenti ( si daca se poate si cu simptul umorului ).

Eu sper sa nu fi destul de prost incat sa astepti ca o femeie sa renunte la propriile dorinte, pentru dorintele tale!
In cazul asta chiar o sa ramai burlac, FOREVER!
#Forever#Alone#

E adevarat ca pentru multe femei, e un inconvenient faptul ca nu imi doresc sub nicio forma copii. Oare asta sa fie problema?

O INTREBARE DOAR : AI DEJA COPII? Facuti de tine? Daca da, iti asumi responsabilitatea pentru ei?

Daca nu imi doresc copii, inseamna ca trebuie sa raman burlac?
Daca Nu poti sau Nu vrei sa iti asumi deloc responsabilitati ar fi cel mai bine, ideal!
Sa zicem / presupunem ca ti-ai gasi o femeie cu aceleasi viziuni, in cazul unui " accident " CE faceti cu copilul? Il dati spre adoptie ¿

Vezi unde duce Iresponsabilitatea!

Fii OM! ( in primul rand! ) ( caci barbat, am impresia ca mai ai nevoie de cel putin 30 de ani pentru a te coace).

Sotie imi doresc, dar o femeie care sa nu isi doreasca copii si sa nu fie profitoare sau curva cum sunt majoritatea in ziua de astazi.

La ce te referi prin " profitoare " sau " curva "?
De ce sa profite? De salariul tau minim pe economie?
Si " curva"? Sa nu se culce cu tine decat o data pe saptamana? Sau mai bine, pe luna?
Nu are voie sa profite nici de trupul tau?

Fara injurii si jigniri va rog, stiu ca multi veti tabari pe mine ca nu e ok ca nu imi doresc copii, dar e dreptul meu sa nu am acest instinct patern si sa nu simt sa fac asta. Funda pentru cel mai bun raspuns.

E DREPTUL TAU! sa nu iti doresti copii! DAR E SI OBLIGATIA TA, DACA SE INTAMPLA " ACCIDENTE"! Responsabilitatea ta ramane in picioare indiferent de ceea ce iti doresti! Daca ti le creezi ( responsabilitatile), ele raman PE VIATA!

P.s : Nu am nevoie de funda!

Sfatul meu: Fii BARBAT!

Incearca sa-ti gasesti exact tipologia de persoana / femeie pe care o cauti!
Altfel... te va lua dracu'!
Pardonn! Nu vei fi prea fericit!
Nici TU! Nici PARTENERA!

Bafta happy

| GodAlways a răspuns (pentru anonim_4396):

Savage laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru GodAlways):

Nah... nici nu incercam macar... happy ii spuneam omului doar adevarul! happy

| ConstantinescuLeonard explică (pentru anonim_4396):

Mda... caracter tipic feminin, femeia moderna, Xena printesa razboinica. Nu am tanti ce sa iti cer, atat poti atat scrii. Minim pe economie zici? Nu o sa castigi tu nici in 10 vieti cat am eu la varsta mea, asa ca taci din gura daca nu stii ce vb. Dar nu despre asta e vorba, e problema mea cat castig, nu a ta, nu a nimanui. Vad ca pui mult accent pe veniturile mele... ce te face sa crezi ca sunt la minimul pe economie? Intuitia ta de femeie moderna, de Xena? Taci dreaqului din gura! Raspunsurile tale nu valoreaza nici cat scrumul de la tigara mea, asa ca te rog, elegant sa dispari de unde ai venit!

| ConstantinescuLeonard explică (pentru GodAlways):

E Xena, printesa razboinica, care mananca pufuleti moca! N-ai ce sa-i ceri. Are doar pufuleti gratuiti in loc de creier. Las-o sa se duca unde a intarcat Mutu iapa, alaturi de celalalte femei '' moderne si PUTERNICE '' care vor barbati p! zdific@ti langa ele! Sclavi umili si supusi.

| ConstantinescuLeonard explică (pentru GodAlways):

E Xena, printesa razboinica, care mananca pufuleti moca! N-ai ce sa-i ceri. Are doar pufuleti gratuiti in loc de creier. Las-o sa se duca unde a intarcat Mutu iapa, alaturi de celalalte femei '' moderne si PUTERNICE '' care vor barbati p! zdific@ti langa ele! Sclavi supusi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Mda... caracter tipic feminin, femeia moderna, Xena printesa razboinica.

Mda... dar tu ce ai vrea? Un sac de box pentru tine? Adica tu sa dai, fara sa primesti?
Stai lin' ca daca esti cuminte nu ti-o iei, sigur! happy Dar daca o dai e mai sigur& posibil SO IEI! (cum zice vorba unui cantec happy

Ce URASC eu la un BARBAT : sa fie pampalau sau, sa se considere " spaima cartierului", barbatul alfa suprem, "cocosul " in casa, cel cu da cu pumnu-n masa
( pe genu asta ( ultimul ) de barbat MA SIMPT OBLIGATA SA-L PUN LA PUNCT! ( sa-i arat cum e sa te simpti si " femeie "! )
SI NU MA CUNOSTI!
NOROCUL TAU!winking

" Nu am tanti ce sa iti cer, atat poti atat scrii. "

ASTA GANDESC!

Minim pe economie zici? Nu o sa castigi tu nici in 10 vieti cat am eu la varsta mea, asa ca taci din gura daca nu stii ce vb.

Cu un CARACTER de cacao ca al tau, NICI DACA AI AVEA BANII LUI STEVE JOBS SI FRUMUSETEA LUI BRAD PITT TOT NU AI FI UN BARBAT DEZIRABIL!

Tu cred ca esti genul de barbat care are nevoie dimineata sa se uite in pantaloni ca sa poata raspunde cu exactitate intrebarii " Esti barbat? "

Responsabilitati nu vrei sa-ti asumi ( ca nu esti in stare sa le duci! ), femeie ai vrea da' sa-ti gateasca sa-ti faca curatenie ( menajera, neplatita) si sa ti-o traga... mai zi ceva! Hal de barbat mai esti!

Dar nu despre asta e vorba, e problema mea cat castig, nu a ta, nu a nimanui.

AM ZIS EU CEVA?
TE-AM INTREBAT CUMVA C A T CASTIGI, si nu stiu eu ¿?

NU MA INTERESEAZA CAT CASTIGI! SI NU CRED CA INTERESEAZA PE NIMENI!
Eu am zis doar ca CARACTERUL TAU ( " de mutant genetic", obisnuieste-te! ), nu echivaleaza cu BANII pe care ii faci!
Adica AI MAI MULTI BANI DECAT CARACTER!
FII fericit, esti Bogat!

Vad ca pui mult accent pe veniturile mele... ce te face sa crezi ca sunt la minimul pe economie? Intuitia ta de femeie moderna, de Xena?

Ti-am mai spus ca pun accent pe CARACTERUL TAU!, nu pe banii pe care zici ( si te tot lauzi) ca ii castigi! Dar tot nu intelegi! Mie nu-mi pari asa destept' cum te-ai descris, ca TOT VAD CA NU PRICEPI! GREU ESTI DE CAP!
Sper doar ca nu esti la fel de bogat pe cat esti si de destept!

Pui banii inainte PT CA NU AI NIMIC ALTCEVA DE OFERIT! ( de aceia la tot a doua propozitie TE LAUZI! ca ai bani) Sa fii sanatos! happy ( sa-i folosesti sanatos! ) ( si, cel mai probabil, singur.).

Taci dreaqului din gura! Raspunsurile tale nu valoreaza nici cat scrumul de la tigara mea, asa ca te rog, elegant sa dispari de unde ai venit!

Asta zise un " BARBAT"! happy

Tu nu valorezi nici cat un salariu minim pe economie! Totusi, te lauzi frecvent, mereu chiar cu lucruri MATERIALE si caracter 0! De muiere! ( dar sa nu suparam doamnele, nici macar pe alea trans! happy Sunt mai asumate!

Si daca nu, ce?

Ti-e frica de realitate?
Ai sa ma blochezi, ca sa demonstrezi Tuturor, ca ESTI BARBAT? happy

love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

NU! vrem sclavi! Nici "muieri"! ( nu-s pe invers! ) VREM BARBATI! Dar nu prea se gasesc...

50 - 50 intr-o RELATIE!
Relatie bazata pe ASUMAREA DE RESPONSABILITATI A AMBILOR PARTENERI! DRAGOSTE, RESPECT... Notiuni pe care tu nu le cunosti!

| iulia0514 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine spushappy

| ConstantinescuLeonard explică (pentru iulia0514):

Nici de la tine n-am pretentii. Un creier la fel de '' plin '' cu pufuleti ca al lui '' pufuletigratis ''. Si o planta gandeste mai mult decat voi. Hai sictir.

| iulia0514 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

No tulai doamnie ce fain ști graihee hee vezi și eu știu sa vorbesc țărănește numai ca spre deosebire de tine eu știu cum să folosesc cuvintele în avantajul meu laughing adevărul doare știu da na asta îi viața frate! Ma bucur ca ai decis sa nu ai copiii niciodată drept să-ți spun faci un mare bine omeniri că e ceea mai buna hotărâre pe care o poate lua un om cu un astfel de caracter josnic ca al tău nu merită să simtă dragostea unui copil pentru părintele lui! Dacă tu aici ai un astfel de vocabular înseamnă că ești demn de milă. Sa nu zâci ca îs fata rea îți recomand un psihiatru ai probleme și încă mari! A da te încadrezi cu brio la capitalul "BOU" Cu scuzele de rigoare pentru bietele animale ca le-am comparat cu tine!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru iulia0514):

Cred ca Leo al nostru e deja sub masa de... rusinnerolling on the floor

E rusinos ca un om trecut de 30 de ani sa vorbeasca asa, care de obicei este specific adolescentilor
Incerc sa imi controlez limbajul la adresa tipului
Incerc sa ii gasesc scuze. Poate nu avut parte de o educatie din partea parintilor, poate nu a avut frati mai mici (sau contra a avut si au fost diferte intre frati), poate nu de a face cu copiii
In situatia lui e bine cu face coopii
II recomand control de specialitate poate, poate fi salvat
Daca nu va ajunge un batran ursuz nedorit de nimeni
Iar locul va fi la un azil.ASTA cel mai bun caz!

| iulia0514 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu i-am oferit soluția de la bun început a crezut ca glumesc sau îmi bat joc de el! Sper sa tina cont de ultimul meu sfat și sa meargă la un psihiatru! Eu cred ca a fost prea privelegiat și de aceea e atât de egoist de obicei copiii care primesc de toate sunt un pic mai egoiști mai ales cei singuri la părinții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca ceva : DACA, - si DOAR DACA!, o sa ajungi sa-ti CREEZI RESPONSABILITATI PE CARE NU O SA DORESTI SA TI LE ASUMI!( fata de o FEMEIE, ASA CA MINE! )... Nu o sa fii dat in judecata! Dar ti-ai dori!happy

https://youtu.be/RAP---g9P6Y

Fericire, iti doresc! happy
winking

| ConstantinescuLeonard explică (pentru anonim_4396):

De unde stii tu ce am eu de oferit? Ai stat cu mine de iti permiti sa ma judeci asa profund? Tu nu vezi ma cat de penibila esti... vai de pl aluia care sta sau a stat cu tine... i-ai castrat dpdv psihic total pe toti barbatii care ti-au trecut prin mana cu asemenea caracter si gandire. Mizerabila esti. Nu imi mai da reply ca nu iti mai raspund. Nu avem ce discuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ConstantinescuLeonard):

Hai ca Aici esti tu simpatic! happy

NU AM CASTRAT PE NIMENI, INCA!winking

De unde stii tu ce am eu de oferit? Ai stat cu mine de iti permiti sa ma judeci asa profund?

Tu ( nu vezi¿) ai CERUT doar sfaturi, si noi ti le-am oferit!

love struck

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are 30 de ani, este virgin, misogin si limitat... astuia chiar nu avem ce sa-i facem, ca-i irecuperabil! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai tu jos... ESTI REPETENT LA CAPITOLUL BARBATIE!

Prostia insa, LA CAPUL TAU APELEAZA!
Cum sa crezi ca-ti vei gasi o Femeie care sa accepte conditii de Evul Mediu in epoca Moderna? Si mai ales cum sa creezi ca o femeie mai mult sau mai putin moderna, chiar si TARANCA CU ACTE... ar accepta un barbat ca tine, cu CARACTERUL TAU?
Esti doar un infumurat care NU! are NIMIC! de oferit da' vrea TOTUL! ASTA E ADEVARUL! Si totodata Problema ta!
Dar ce-i mai grav e faptul ca nu accepti sfaturi utile, desi pui intrebari!
Ai nevoie de o REALITY CHECK!
Pana nu devii de tot un tampit cu diploma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat despre supozitiile tale, ma simt onorata chiar ¿ thinking asta zic TOTI TOLOMACII!
# REALITY#CHECK#
PLEASE!
Pentru binele TAU si al Tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am spus ca esti simpatic¿ si putin barbat ¿? Te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca #PROSTIASUPREMA!
Hai si cu o bere! Sau mai bine sampanie! happy O bem amandoi, impreuna tati happywinking

broken heart

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca-i virgin si nu se reproduce, ca s-ar umple lumea de prosti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mai, mai e o problema a barbatiilor ( si femeilor ) a oamenilor in GENERAL!
Daca cineva iti da un sfat, INCEARCA sa-l asculti ( si daca vezi ca e si bun,- te ajuta sa REMEDIEZI ( /CORECTEZI ) CEVA LA TINE IN VIATA TA, PUNE-L IN APLICARE! ALTFEL RAMAI UN PROST! CARE DOAR A INTREBAT!
Pe principiul " daca mai multi iti spun ca esti beat, du-te ( dracu' ) SI TE CULCA! "
Sau principiul " Un Intelept invata din greselile ALTORA, un prost NICIODATA! nici macar din ALE LUI!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu chiar Sper ca raspunsurile noastre sa-l si ajute cu ceva! Altfel, a intrebat Degeaba!
Ramane in continuare un prost cu diploma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite Aici! Intrebarea mea (de pe vechiul cont) & raspunsurile mele, deci PAREREA MEA! ( Si, DA!, CU PLACERE! :) ) despre Cine Sunt & Ce Sunt " barbatii " ( / " barbateii ") care apeleaza ( sunt nevoiti ) sa Apple apeleze la serviciile unei Prostituate
Deci Parerea Mea, DESPRE TINE!

https://www.tpu.ro/......undeti-la/

STIU CA MA IUBESTI! ( SI EU! ) :x

MATURITATEA!, in Cazul tau isi spune cuvantul! Ai 30 degeaba! Grow up!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca ceva... daca ( prin absurd) DEVII MAI MISOGIN decat esti ( daca se poate¿... ), Un control psihiatric NU AR STRICA! AR FI RECOMANDAT CHIAR!
Apoi, Misoginism = Imaturitate, Nebarbatie, frustrari...
Nu uita, TABARA ADVERSA TE PRIMESTE CU BUCURIE! happy
( SI NU LASI PE NIMENI INSARCINAT! )
Ti-am mai spus¿ CA NICI EI PE TINE? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, ma doare la inima! love struck
Ti-am spus ca te iubesc?
Declaratiile astea ale tale m-au facut sa ma indragostesc de tine si mai tare, Jur!
Acum Trebuie sa-mi spui REPEDE adresa ta sa ne intalnim, NU mai pot trai fara tine!
love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE FAPT, AI PRIMIT PARERI!

Faptul ca tu esti un misogin notoriu, un imatur irecuperabil, un laudaros cu PROSTIA PE CARE O AI IN CAP!, un ' barbatel ' incapabil de maturizare & de ai ' veni mintea la cap' ( cum se spune in popor) ( incapabil de a intelege o FEMEIE CA OM!, nu doar ca obiect sexual sau accesoriu de bucatarie... E FIX PROBLEMA TA!
Caci, TU CHIAR ESTI UN IRECUPERABIL!
Macar, daca tot desconsideri femeia in asa fel ( totul sta in cum ai pus intrebarea! )... fa bine SI SCHIMBA-TI SEXUALITATEA! ( sau vezi ca ti sau mai oferit optiuni, AI DE UNDE, alege.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile chiar nu sunt pentru tine!

FEMEIE SCRIE PE TINE!

TABARA ADVERSA, TATI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti mai plange de mila, muiere, nu ai primit nicio insulta!
( Eu CA FEMEIE le duc mai bine! )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fii FEMEIA MEA?
Fetita mea, cum imi place mie sa le zic *** ca tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am spus ca m-am indragostit de tine!

Acum, voiam sa-ti spun ca corespund intru totul modelului tau de femeie, INAINTE de pandemie doream trei 3! copii, DUPA PANDEMIE, 0! ( Vezi cat esti de norocos?happy ( acum, no doara sa nu ma razgandesc iarhappy!

Da' nu o s-o fac, cred... PENTRU TINE!

Deci... SPUNE-MI RAPID ADRESA TA!
DISEARA VOI FI ACOLO! PROMIT!
Daca diseara vei auzi vantul la fereastra, sa stii ca de fapt SUNT EU! Sa ma deschizi! love struck
Te iubesc! ASTEAPTA-MA!