| renault a întrebat:

Buna ziua tuturor unde a-s putea gasi in tm detector de minciuni si care ar fi pretul?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Detectorul de minciuni este, asa cum ti s-a raspuns deja, pentru cauze care privesc justitia! Deci nu prea ai cum sa faci asta! Apoi, din punct de vedere legal, sotia nu este proprietatea ta, deci nu o poti forta nici sa mearga undeva, nici sa faca ceva impotriva vointei ei! Daca o vei forta, RISTI sa intri in conflict cu LEGEA, si nu cred ca ti-ar place sa dormi la arestul politiei cateva nopti, si apoi, sa risti sa ajungi la Popa Sapca, unde e foarte mare inghesuiala - 2-3 in pat! - si abia asteapta aia vechi de acolo niscai "prospaturi", pe care le iau pe post de "fetite"! Eu zic ca nu merita! Linisteste-te, vorbeste frumos, calm cu ea, si o sa va lamuriti! Dar civilizat!, nu cu scandal si cu acuze si reprosuri, bine?! Success!

| monyk a răspuns:

Buna, nu sunt de vanzare dar cred ca s-ar vinde ca painea caldahee hee, si eu as vrea unu ca sa vad daca ma minte iubihappy

| viki a răspuns:

Nu cred ca este de vanzare.

| renault explică:

Cotra pret m-am referit sa merg cu sotia la detector merci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Lasă naibi detectorul de minciuni. Nu este la vânzare. Numai la Poliție se găsește așa ceva.
El este folosit doar în cauzele penale.
Problema ta cu soția este în interiorul cuplului, nu în detectorul de minciuni.
Pa, pa.

| stefancelmare7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca esti foarte prost informat.detectoarele de minciuni se gasesc peste tot. orice om de rand le poate cumpara.de la cele simple la cele profesionale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bolnav, ce e chestia aia cu "daca e mare la uter"? habar nu ai pe ce lume traiesti mai baiatule.vai de capul nevestii tale.nu iti este rusine? in locul tau as fugi pana la capatul pamantului.cum sa fie stramta la uter? stii ce iti iese din creier? mai vrei sa si vezi daca te minte! vai de mama noastra, adica vai de muierea aia a ta, nu stiu cum te suporta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai omule, ca barbat nu pot sa-ti spun, las-o mai pe femeie in pace ca nu-i arde de alti prosti, are ea pe al ei. Ce ai in cap? Du-te mai nene la doctor si intreaba-l cum sa o faci sa vrea, sa isi doreasca sa faca dragoste cu tine. Mai tu esti incredibil, nu am mai auzit asa ceva. Biata femeie, pai nu-i mai trebuiesti nici peste 100 de ani daca incepi cu detectorul. Ce ai in cap? Am impresia ca tu esti genul "incaleca si f..., descaleca si du-te" dar cu sentimentele ei cum ramane? cu placerea ei cum e? ai intrebat-o vreodata cum ar vrea ea sa o iubesti? Hai mai ca esti dus! Scuza-ma dar chiar trebuie sa mergi la un sexolog. Avem si noi unul la Timisoara. Zau ca te pun in legatura cu el si poate iti salvezi casnicia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati putea gasi in notiel... dar unde as putea gasi eu in costanta?"