| Aldea_Carla_1982 a întrebat:

Bună ziua. Vreau să-mi recuceresc soția. O iubesc enorm de mult. Am avut câteva probleme. Am înșelat-o de 3 ori iar acum a plecat de acasă. Știu unde este vorbim dar a spus ca vrea sa fie singura momentan. Știu ca am greșit, știu ca am fost cel mai prost om de pe pământ. Știu ca am fost orb și nu am apreciat-o destul, dar o iubesc nebunește. Nu pot trai fără ea. I-am spus toate astea dar îmi răspunde ca are nevoie de timp. Întrebarea mea este; ce pot face cum sa fac sa o aduc lângă mine înapoi. Cum sa fac și ce sa fac sa o recuceresc și sa ii demonstrez ca o iubesc enorm. Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

"Am înșelat-o de 3 ori"
iti doresc o zi buna

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine una care nu iti cunoaste trecutul

regis
| regis a răspuns:

Întâi trebuie sa ai rabdare. E normal sa aiba nevoie de timp. Poti sa ii scrii cateva mesaje zilnic in care sa ii spui scurt ca iti lipseste, ca ti-e dor de ea, ca o vrei inapoi. Nu multe, nu lungi, nu repetate.
Daca ai norocul sa te ierte, te poti ocupa de recucerit. Cum? Stii tu cum, doar tot tu ai cucerit-o si la inceput. Oricat v-a schimbat timpul, cu siguranță ii va placea sa retraiasca sentimentele de atunci.

| darrio2007 a răspuns:

Cand inseli o data parca mai merge, te-a luat valul. Dar de trei ori, deja este o obisnuinta care nu va dispare. Proastă ar fi daca s-ar mai intoarce la tine.

| Freya1 a răspuns:

În primul rând trebuie sa te cunosti pe tine, sa iti dai seama ce simti tu si ce vrei tu de fapt si dupa sa si acționezi sau sa faci pe cineva sa te inteleaga sau iubească.

În primul rând trebuie sa înțelegi ca tu nu o iubesti, ce simti tu e obisnuita, comoditate, frica de singurătate, siguranta pe care ti-o ofera ea.Pentru ca nu poti sa înșeli omul de langa tine nici macar o data, dar de 3 ori daca il iubesti.In momentul in care simti nevoia sa iti faci o altă relatie cu altcineva (chiar si pentru o aventură, ca si aia e o mini relatie) insemna ca nu mai esti multumit cu ce ai acasa.
Se poate intampla sa fi atras vizual o data fugitiv de altcineva, sau sa iti placa stilul sau comportamentul persoanei x.Dar daca iti iubesti soția te abti din a atinge o altă femeie, si/sau încerci sa discuți cu ea acasa despre ce ti-ar plăcea si cum sa fie ea sau relația voastră.
O dată ce tu si încerci, inseamna ca undeva in subconștientul tău deja ti-ai facut o idee ca s-ar putea sa fie mai bine sau mai frumos cu altcineva.Adica sa ai o altă alternativă mai buna cand te saturi de ea si sa ai unde sa mergi, sa iti asiguri cumva viitorul in doi cu altcineva.Niciodata nu o sa poti sa cauti pe altcineva atat timp cat esti intr-o relatie daca nu ai deja undeva în colțul minții ideea ca nu ve-ti muri impreuna cum se zice.

Asa ca, decat sa aduci femeia aia inapoi, doar pentru a avea cine sa iti calce, gătească si sa aiba grija de tine cat timp tie nu ti-o trebuie mai bine las-o.Resemneazate cu gândul că ai actionat prost si nu te mai gândi doar la tine.Nu întoarce femeia aia din drum doar pentru ca ai realizat ca femeile pe care le-ai ales sa iti fie amante nu sunt gospodine, nu sunt de casa sau mame bune etc.Pentru ca in fond asta faci,realizezi ca ce poti tu avea nu e de viitor si ca tot mai bună era ea.

Iar ca final un sfat pentru toți tinerii. Daca simțiți nevoia sa mai experimentați,sunteti încă tineri si nepregătiți de o viata de familie,nu mai încurcat si alti oameni, umblati unde vreti până va pierdeți capul, iar cand va ajuns si va simțiți maturi si responsabili faceti-va familie si înțelegeți, ca nu doar partenerul îmbătrînește, Se îngrașă, obosește, are stari proaste ...ci si voi.Iar daca ar fi sa ne înșelăm sau despărțim pentru rahaturile astea, de oamenii cu, care candva am împărțit iubirea sau s-au sacrificat pentru noi gresim enorm.Pentru ca indiferent pe cine luam vom ajunge din nou in acele puncte (ma refer la locurile normale ce se intampla in cuplu, adică o cearta, o boală etc) si nu am rezolvat nimic, decat ca am schimbat un nume si o fata.

| johnnny123 a răspuns:

Pai cred ca i-ai demonstrat deja cat de mult o iubesti. De trei ori chiar.
Banuiesc ca si tu ai fi dispus sa o primesti inapoi daca te-ar fi inselat cu vecinul de la etajul 1, vecinul de la etajul 2 si vecinul de la etajul 3.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

O iubesti mult, dar ai inselat-o? Bravo, frate!

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

"Recunosc nevastă, mai beau un pahar,
Nu te-nșel cu alta, eu doar te compar.
Și de câte ori, fac asta MEREU,
Jur că îmi dau seama, ce-am acasă eu."
Vezi ce se întâmplă dacă vă bateți joc și ascultați de cele spuse în manele. laughing

| isemilia a răspuns:

Daca o iubeai enorm atunci nu faceai asta (de 3 ori!). Nu mai ai ce sa demonstrezi, e la latitudinea ei daca te lasa sa o faci si a patra oara (cel mai probabil) sau se desparte de tine. Gândește-te altfel, daca ea te-ar fi inselat de mai multe ori, ai fi iertat-o si ai fi continuat relatia de parca nimic nu s-a intamplat?

| geoconda a răspuns:

Ai înselat-o 1, de 2, de 3 ori. Păi până când? Eu, nu as accepta niciodată asa ceva, niciodată. Minciuna, trădarea, lipsa de loialitate sunt esentiale ca să mă facă să plec si sa nu ma mai întorc vreodata. Ea stie ca ai inselat-o de 3 ori? Stiu o vorba :,, lupul își schimbă blana dar năravul niciodata"
Vrei sa o cuceresti si dupa să faci iar ce făceai?!
Eu cred ca daca o iubeai asa tare precum spui, nu o înșelai. E normal ce face ea

| Saiko10 a răspuns:

Daca se impaca cu tine nu gandeste cum trebuie, chiar daca as sti cum sa te scot din chestia asta nu as face asta pentru ca nu merita femeia aia sa stea cu un handicapat ca tine.

| AlinMrs a răspuns:

Aiurea si tu vrei sa te impaci cu ea? Ce crezi ca se va intampla cu relatia odata ce va impacati, daca o poti numi relatie. Eu zic sa te gandesti bine ce vrei, avand in vedere ca ai inselat-o de 3 ori categoric ceva nu e oky. Si dac tu nu te simti implinit in relatie nu o mai chinui si pe biata femeie. Asuma-ti si treci mai departe. Daca reusesti sa te impaci cu ea balanta de putere zic ca o sa incline in favoarea ei si o sa stearga cu tine pe jos daca nu e proasta. Ce sa zic, bafta

| UnNumeScurt a răspuns:

Să o lași în pace, ți se pare că mai meriți ceva după a 3 a oară deja? rolling on the floor

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru UnNumeScurt):

A demonstrat deja de 3 ori că o iubește enorm rolling on the floor

| Loliana a răspuns:

Proasta, cum adica nevoie de timp? Sa plece de tot.
Fara suparare, nu o meriti. Cam cati ani are? Ca daca sunteti casatoriti de 5 ani poate mai ai o sansa(in cazul in care faci ceva deosebit, special,"ca in filme" si o impresionezi), daca de mai mult de 10 ani EA TREBUIE SA TE LASE URGENT CA SA NU ISI DISTRUGA VIATA!

| NikkyLilian a răspuns:

Numele meu este Lilian N. Aceasta este o zi foarte fericită din viața mea datorită ajutorului pe care mi l-a oferit Dr.saguru, ajutându-mă să-mi recuperez fostul soț cu vraja lui magică și de dragoste. Am fost căsătorit de 6 ani și a fost atât de îngrozitor pentru că soțul meu chiar mă înșela și căuta să divorțeze, dar când am dat peste e-mailul Dr.saguru pe internet despre cum a ajutat atât de mulți oameni să-și recapete fostul și ajuta la repararea relatiei. și îi face pe oameni să fie fericiți în relația lor. I-am explicat situația mea și apoi i-am cerut ajutorul, dar spre surprinderea mea, mi-a spus că mă va ajuta cu cazul meu și iată că acum sărbătoresc pentru că soțul meu s-a schimbat total definitiv. Întotdeauna vrea să fie lângă mine și nu poate face nimic fără cadoul meu. Îmi place foarte mult căsnicia mea, ce sărbătoare grozavă. Voi continua să depun mărturie pe internet pentru că Dr.saguru este cu adevărat un adevărat vrăjitor. AI NEVOIE DE AJUTOR ATUNCI CONTACTAȚI DOCTORUL SAGURU ACUM PRIN EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com sau whatsapp +2349037545183  El este singurul răspuns la problema dvs. și vă face să vă simțiți fericit în relația voastră. și este, de asemenea, perfect în
1 Vraja de IUBIRE
2 CÂȘTIGĂ EX-ÎNAPOI
3 FRUCLE PANTECULUI
4 PROMOVARE VRAJI
5 PROTECȚIA VRAJILOR
6 Vraja de afaceri
7 Vraja de MUNCĂ BUNĂ
8 Vraja de loterie și Vraja de caz de instanță