| zuzzu a întrebat:

Bunaa...Am o intrebare. Ii place de mine? Asta e povestea... Unul dintre prietenii mei este baiat. Miercuri a fost foarte dragut cu mine.Intr'o ora m-am uitat la el si el se tot uita dupa o colega si in pauza l'am interbat daca ii place de ea. El a zis nu.Eu i'am zis sa se uite in ochii mei si sa zica "nu-mi place de ea". El s-a apropiat si era asa de aproape incat putea sa'i simt respiratia...APOI.in ora de romana. Profesoara era bolnava asa ca nu a venit la scoala si am vorbit toata ora. M'am dus langa el in banca sa'l intreb ce mai face si a inceput sa'mi ia mana si sa o tina...[ma gandeam : ciudatstraight face]... Apoi a inceput sa se uite la buzele si la ochii mei[exact asa cum se uita fostul meu prieten cand vroia sa ma sarute]. Apoi a venit o colega langa noi. El a rugat'o sa'l asculte la biologie...In timp ce'l asculta ele tot ma tinea de mana.ASTA a fost miercuri... Apoi JOI. Vorbeam despre "nu-mai-stiu-ce" si ne'am pupat din greseala. El a plecat si s-a dus la prietenii lui asa ca m-am dus si eu la prietenele mele. Dupa asta toata ziua nu prea a mai vorbit cu mine.eu il strigam, el nimic. APOI vineri... A fost asa de tacut. El e unu din prietenii mei foarte apropitati. Imi placuse de el in clasa a6a. Acum lui ii place de mine in clasa a 7a?

4 răspunsuri:
| Jupiter a răspuns:

Intreaba-l, vorbiti despre asta. N-ai nimic de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te place, mai fa o incercare, n-are ce sa strice, ve-ti ramane prieteni poate pana la terminarea scolii si mai tarziu.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati pupat din greseala? V-ati pupat pentru ca asa ati vrut iar pentru ca a fost foarte tacut, gindeste-te bine, n-ai facut nimic, nimic care sa-l supere? Poate ai vorbit cu un alt baiat sau ai ris la glumele altuia...La virsta asta la asa sentiment ar putea deveni tacut din orice...

| pisoias29 a răspuns:

Hmm...pei daca v-ati pupat... daca s-a uitat asa frumos in ochii tai :X...cred ca da...de ce nu...happy