| Kh3sha a întrebat:

Bunăă! voi ce ati face daca ar veni un baiat/fata sa va sarute, chiar daca nu ai stii asa multe despre el dar v-ati mai vazut pe la scoală sau prin oraș?batting eyelashes eu am patit lucrul asta si am plecat de langa el ...problema era ca eram la o petrecere si s-a stins luminalaughing iar el a venit langa mine si m-a sarutat laughing va dati seama ca am incercat sa-l evit dupa dar nu am reusit. se tinea tot dupa mine.Nu pot sa zic că nu imi place de el insa fiind mai mare decat mine cu 4 ani nu prea vad ce i-a placut asa mult la mine..si faza e ca in aceeasi seara i-a cerut numarul de telefon unei prietene.dar bine cu ea nu a mai insistat insa cu mine da nu ma lasa sa plec mi-a cerut si mie numarul de telefon dar nu am vrut sa-l dau deoarece m-am gandit ca asa face cu orice fata si am zis ca mai bine nu.Iar in timp ce dansam mi-a zis ca sunt simpatica. si alte chestii faza amuzanta a fost aceea cand am dansat pe aceeasi melodie de 2 ori si nu vroia sa ma lase sa plec laughing Bun, deci voi ce credeti ii place de mine sau a facut chestiile astea din plictiseala?sad fundita!♥♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E disperat baiatul daca i-a cerut si lui aia numarul laughing. Iti pierzi timpul cu el.
Si ce as face eu? M-as da in spate. Insista? Genunchi in oua happy.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate scopurile lui sunt altele decat prietenia, poate vrea mai mult, Nu crezi?

| anabelisa a răspuns:

Desi poate suna exagerat, gestul pe care l-as face ar fi urmatorul:i-as intoarce o palma.Sunt sigura ca i-ar pieri cheful de a agata fete!

| SimonaQs a răspuns:

Da te place. Va placeti reciproc asa ca va doresc o relatie frumoasa...

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai e evident ca te place... daca tu il placi de ce nu vreti sa va combinati? ce conteaza varsta? stii cum e dragostea nu are varsta! atata timp cat va iubitit nu exista niciun inconvenient din acest punct de vedere al varstei... mult succeskisswinking o relatie frumoasa!winking

| Dodo3 a răspuns:

Sincer e cam disperat, daca te place pe tine de ce iar fi cerut si numarul prietene tale? ( poate a cerut numarul mai multor fete, nu ai de unde sa stii asta) laughing Poate te place, nu zic ca nu, dar totusi.a facut ceva de genu : hai sa cer numarul mai multor fete sa vad cu care imi merge!laughing Asa fac baieti, cand vad mai multe fete frumoase nu stiu pe care sa o aleaga! laughing