| Girly97 a întrebat:

Cam de ce natură ar fi problema mea? Este bine știut faptul că mulți copii români sunt crescuți de bunici pentru că părinții sunt în străinătate de exemplu. În cazul meu, am 22 ani și un văr de 31 ani. Deși el mă cunoaște de mică, chiar a fost prezent la botezul meu și întotdeauna îmi aduce câte ceva când vine în vizită în România, eu sincer nu prea îl cunosc. Deși este greu de crezut nu prea îl cunosc. Când eram mică și mergeam la țară el era mereu plecat. Foarte rar în viață l-am văzut. Am încercat să îl cunosc mai bine dar este prea ocupat să poată vorbi cu mine. La anul îl voi vizita în străinătate, odată cu prima mea ieșire din țară. Știu că este vărul meu și ține la mine dar nu prea l-am întâlnit în copilărie și îmi este puțin teamă de el. Vi s-ar întâmplat vreodată?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am patit asa ceva

| darrio2007 a răspuns:

In cazul tau, nu mai esti un copil. Daca pui asemenea intrebare, cred ca te cam intereseaza varul ăsta al tau. Si vrei sa te invatam noi cum sa-l abordezi.
P.S. Chiar ai 22 de ani? Gandesti ca o puștoaica de 14 ani.

| Apokales a răspuns:

Vorbeste cu ai tai despre caracterul varului tau si de relatiile pe care le-a avut in trecut, investigheaza-l putin.

| Digikey a răspuns:

Daca nu-i vine virusul de hac o sa-i vii tu.

| Eugen80 a răspuns:

Daca nu ai incredere, nu pleca la el!

| emilitalia a răspuns:

Parerea mea sincera? .....Pastreaza distanta pana te convingi ce fel de om este.Succes.

| nesdfs a răspuns:

Ai grija sa nu se dea la tine tu poate arati bine si ii vei lua mintile te poate manipula prin binele asta fi cu ochi deschisi si dc sa pleci dupa el? iti poti creia viitorul in Romania lejer daca vrei iti pot eu intinde o mana de ajutor