| Ciprian_Moga_1985 a întrebat:

Când i-ai zis ultima data un sincer te iubesc la o persoana iubita?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam demult.Dar vorbele zboara.De preferat este sa dovedesti asta. Prin atentie si respect fata de persoana iubita. Daca intelegi termenii.

| RAY a răspuns:

Cand am iubit desigur

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Te iubesc, am spus de când am simţit că o iubesc. chiar şi în unele momente care nu erau potrivite pentru un Te iubesc, tot am spus. spun doar atunci când simt şi când simt nevoia să o spun. în urmă cu un sfert de oră am spus "Te iubesc"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt adepta mauna.ei, sunt scutita de aceste taxe vamale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum juma de ora.O spun zilnic si sincer.