| Markusfrtt a întrebat:

Cand iubita iti da semne ca se plictiseste, ca nu mai e interesata de tine, ce e de facut? Mi-a si zis ca nu o mai atrage nici o discutie

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fata doreste lucruri noi.
Daca nu le oferi tu, va cauta altul la care sa gaseasca noutati - pana ce se va plictisi si de el.
Stii cand nu se plictiseste o femeie? Daca ii dai atatia bani sa nu le poate cheltui la shopping. big grin
Dar atatia bani cred ca nu exista in lume tongue

| T0T a răspuns:

Înseamnă că nu e iubita ta ci o străină.

| Superior a răspuns:

Iubirea e o prostie,la varste fragede. Las-o naiba, daca vrea sa vina dupa tine, aia e, daca nu, tot bine.

| BlackRose03 a răspuns:

Nu cred ca te poți schimba îndeajuns de mult intr-un timp scurt cat s-o tii langa tine.
Iubirea e trecătoare, daca deja a aparut plictiseala inseamna ca acei fiori si senzatii de la începutul unei relații au dispărut.
Gaseste-ti pe altcineva sau incearca sa o faci cat mai mult sa rada.
Daca s-a plictisit de discuțiile voastre relația se va sfârși curând.

| kandaraki a răspuns:

O lasi si iti gasesti alta!

| DrGoogle a răspuns:

Cat de des faceti sex?

| Siiiiia a răspuns:

Atentia ei este indreptata spre alt baiat, o atrage altcineva, il place, il vrea.

| DroIja a răspuns:

Îi găsești pe alul.

| Cosmin1541548 a răspuns:

Hmm pai daca s-a plictisit inseamna ca ai gresit de la inceput ceva, incercati sa faceti o pauza de o saptamana minim si vezi daca se remediaza