| Deian1 a întrebat:

Cand o fata iti spune ca esti imposibil ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Depinde si pe ce ton iti spune asta.

In mod normal ar fi un repros; inseamna ca esti o persoana dificila, complicata, greu de multumit, incapatinata, cu care te intelegi cu dificultate( asta daca e un ton serios).
Uneori poate fi si un soi de alint, cu aceleasi sensuri ca mai sus, dar in ideea ca esti amuzant totusi cu toate mofturile astea ( daca tonul si privirea arata simpatie ).
Alegi tu: ).

| Deian1 explică (pentru michelia):

Pai era pe Facebook, asa ca nu prea stiu cu ce ton spunea...

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca esti batut in cap, din punctul ei de vedere, nu inseamna ca e si adevarat

| anonimg a răspuns:

Ca esti CICALITOR!

| grab a răspuns:

Da-ne copy-paste cu impersonificare si ne dam noi seama!
Hai!

| greyhound a răspuns:

Ca e in perioada aia a lunii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că are dreptate.

| AlexAleex a răspuns:

Adica esti o persoana dificila.

Răspuns utilizator avertizat
| SebylVane1890 a răspuns:

Ca te placebig grin

| Erica33 a răspuns:

Inseama ca e greu de vorbit cu tine ca nu o intelegi ca nu o asculti ca nu o iubestilove struck

| KindduOullie a răspuns:

Ca o superi. sau ca ii rusine de tine din motivelewinking (adica se rusineaza in prezenta ta)

| Gabriela_Bella_1999 a răspuns:

1.ca o disperii
2.ca te place