| Swetlly122 a întrebat:

Când vorbești cu un băiat mai bine de 1 an și îți spune că te iubește, chiar te iubește?

10 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ai fi mentionat ca si locuiai cu el, sa iti fi dovedit in relatie ce fel de barbat e, ai fi stiut si tu ca tine la tine, ca te iubeste.
Ca vorbesti pe internet cu el de 1 an, aia nu e iubire, e ceva fugiditiv, nu sunt sentimente cu adevarat spuse, trebuie sa iti arate. In concluzie, minte, vrea sa ii pici la picioarele lui cu ceva anume, cu ceva ce si-a planuit in mintea lui.

| alina2k18 a răspuns:

99,99% Nu laughing

| Emma30555 a răspuns:

Asta trebuia sa o simți tu. Iubirea nu e pe vorbe îți dai seama din gesturi. Posibil ca te iubește dar de ce nu ști tu asta? Nu simți dacă da sau nu?

| CleanHeart a răspuns:

Ce iubire e aia virtuala?
Raspunsul e nu, sa nu-l crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea doar sa îți tragă clopotele și nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca în teorie toți sunt buni dar fapte mai putini :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de multe aspecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii își spun că se iubesc după o săptămână, deci cred că amarul ăla te iubește după un an totuși

| Andra9pk a răspuns:

De spus e usor sa spui. Iti si demonstreaza cumva? laughing

| Flavyuseduard a răspuns:

Daca iti si arata atunci da, daca nu prea atunci clar ca vrea sa deschida conserva happy