| sisi a întrebat:

Care a fost cea mai lunga partida de sex...la ce varsta?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vreo 3 ore jumate. La 27 de ani. Cu sotul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am tinut o astfel de evidenta niciodata, important a fost sa ne simtim bine nu durata.

lolita
| lolita a răspuns:

Cam toate erau lungi de o noapte intreaga, dar sincer acum ma bucur ca am schimbat partenerul. partidele erau lungi da nu prea dadeau rezultate happy
acum sunt mult mai ok happy
pentru mine nu este important timpul ci rezultatul happy

| nicky a răspuns:

Sincer, niciodata nu am stat cu ceasul langa mine. Important a fost ca sa ne simtim bine nu sa vedem cat a durat.

| onelove a răspuns:

Cam 2 ore, la 21 de ani cu prietena.

| Zoombe3 a răspuns:

4 ore

| Mariana_8059 a răspuns:

Cred ca 2 ore ..la 18 ani

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

19 ani 4 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 de cm, la 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7ore si 69 de secunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o faci cu cel pe care il iubesti, mai conteaza cat timp? Si de ce sa stai sa numeri orele, minutele? Conteaza daca ti-a placut sau nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat sa ejaculez cand doresc eu, cea mai lunga partida a fost cu verisoara de gr 3, pe care o ratasem cu 20 de ani in urma, a durat peste patru ore si aveam eu 48 de ani si ea 44

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25 minute.la 17 ani jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani a durat 3 ore ...cu pretenulbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

48 de minute. la 18 ani

| doruletz a răspuns:

Aici la ce te referi... doar penetrarea in sine...sau se include si preludiu si postludiul?