| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi cel mai potrivit cadou pentru o persoană foarte specială? Aș dori sugestii de cadouri, dar vreau să fie ceva special așa cum e și persoana. (nu m-am priceput niciodată la cadouri și chiar îmi fac griji dacă nu iau cadoul potrivit). O a doua întrebare ar fi: Care ar fi cadoul potrivit pentru tine? Ce ți-ai dori cel mai mult să primești? Vreau cât mai multe idei/opinii și să fie cât mai difersificate.

7 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Noi nu cunoastem persoana si nici cit e de speciala pentru tine. Cu sfaturile noastre, ai toate sansele sa-i iei cadoul nepotrivit. Gindeste-te ce-i place.

| eluveitie13 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Așa este, dar totuși m-ar ajuta cât de cât sugestiile. Asta nu înseamnă că mă bazez în totalitate pe aceste răspunsuri big grin

| volumexd a răspuns:

Animal de companie (ORICE), ceas de mana, cercei/lant (daca e fata), fotografie in rama cu voi.

| eluveitie13 a răspuns (pentru volumexd):

Are de toate de acest fel.

| Spionasul007 a răspuns:

Pai cumparai un inel nu chisr scump dar sa fie frumos impreuna cu un trandafir rosu sau roz depinde culoare preferata si sa aveti o plimbare numai voi 2 seara

| catyy98 a răspuns:

Sincer eu ca fata mi-ar place sa primesc flori, cosmetice sau haine..In urma cu cateva zile a fost ziua unei bune prietene din copilarie de a mea si m-am gandit foarte mult cam ce cadou as putea sa-i fac si am gasit: multe poze lipite pe un carton foarte mare, mi se pare o idee buna si cel putin pe ea a impresionat-o pana la lacrimi.

| eluveitie13 a răspuns (pentru catyy98):

Am făcut ceva de genul de ziua ei, dar mulțumesc oricum. happy