| anonim_4396 a întrebat:

Care / cum e femeie ideală în viziunea voastră?
Cum ați dori să fie / arate femeia voastră / viitoarea femeie?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La comanda mea, sa arate bine. Trebe sa fie robotizata

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

laughing

Mare trauma ți-o cauzat țiganca aia men de tot aderi la femeia robot.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti prost sau te faci?

| RAY a răspuns:

Am găsit o,mi am bătut joc de ea, acum e cu altul, asta e, ii plăcea când eram vagabond, acum mam pocăit și uite răsplata

| Frank51 a răspuns:

Feminină.
Aș dori să aibă părul creț roșcat.

| Zuzu1991 a răspuns:

Eu sunt mai modest de felul meu, asa ca...
sa fie... Barbara Palvin
da, modest RAUUUUU

| FreddieM a răspuns:

Basta ca respira.
Cheers

| CIaudiu a răspuns:

O fascistă!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sa fie vie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O femeie nici inalta, nici scunda, nici frumoasa, nici urata, nici grasa, nici slaba (Toma Caragiu, capitanul Panait din Brigada Diverse)

| acerr a răspuns:

Foarte fina, sensibila, inteligenta, frumoasa, blanda dar si amuzanta

| Genevaaa a răspuns:

Bai man daca nu stii sa pui cratima nu o pune peste tot unde prinzi ca ne dam si noi seama ca nu stii. Cum sa scrii 's-ă'? Si a-ti. In contextul in care ai scris tu se scrie ati.

| DementuTDi a răspuns:

Sa fie manelista