| Tonobil a întrebat:

Care e fata ideala dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| anon85 a răspuns:

Uite in Blink (de Malcolm Gladwell) au fost analizate asteptarile pe care persoanele care participau la speed datinguri le aveau de la posibilii parteneri. Participantii erau rugati sa mentioneze o serie de trasaturi pe care si le-ar dori. Dupa speed dating au fost rugati sa evalueze cat de mult le-a placut de persoanele pe care le-au intalnit. Majoritatea persoanelor care au fost evaluate pozitiv de catre participanti nu se potriveau mai deloc cu descrierea initiala. De asta nu prea conteza cum ar fi si cum ar arata fata ideala pentru tine.

| Tonobil explică (pentru anon85):

Da,stiu.Adevarat ce zici

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vine la comanda, cine stie in ce tara e asamblata. Cu posibilitati de setare sa isi schimbe starea de spirit cand vrei. Asteptam ca sf sa devina realitate https://www.youtube.com/watch?v=hAaqhY1gjt4

| Drimmero a răspuns:

Inteligenta mai putin, dar proasta in general.

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Daca e cu IQ scazut sansele sa o prosteasca altii e mare, pleaca. Inteligenta tot pune la cale sa te calce pe cap. Ca e una sau alta tot nu e bine... dar hai sa o luam pe calea realismului cum considera societatea, traieste cu speranta ca totul va fi bine si vei gasi.

| T0T a răspuns:

Zeița filmelor pentru adulți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Îi faci față?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu brio.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Aroganta...

| Catrice a răspuns:

E una, da' nu dau nume.hee hee

| gabicoo a răspuns (pentru Catrice):

Dau eu: InYourMindhee hee

| Catrice a răspuns (pentru gabicoo):

Hai lasă vrăjeala ca nu ma ud eu de la atâthee hee

| Frank51 a răspuns:

Inexistenta.

| gabicoo a răspuns:

Urâtă grasă și proastă!

| siriusblack98 a răspuns:

Nu exista fata ideala nici macar daca as sta sa o fac dupa preferintele mele. Poate maine nu mai am aceeasi stare de spirit ca acum si vreau altceva

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu din punctul meu de vedere consider ca nu exista fata ideala. Si sti de ce? pentru ca acum totul sa prostit nimic pe lumea asta nu mai e normal pana si copii s-au schimbat in rau.

De cand Romania a intrat in Occident cu capitalismul si asa, eu personal consider ca aici nu mai e de trait pana si oamenii s-au schimbat. Si ghici ce? o sa vina vremuri si mai de rahat exact cum scrie in Biblie, ca doar acolo spune clar, ca atunci cand faci un copil de sex masculin s-au de sex feminin sa stii la ce sa te astepti.

Daca ar fi sa fiu cu o fata as prefera sa fie desteapta, cu picioarele pe pamant, nu o proasta din aia care daca ii dai o ciocolata si un suc poti sa te culci cu ea linistit, asta nu. Asta e parerea mea, acum nu stiu ce sa mai zic.

De la oameni poti sa te astepti la ori ce exact cum scrie in Biblie.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Aici nu mai e de trait la fel si in strainatate. Relatiile nu mai sunt ce au fost o data la fel si casniciile acum totul a devenit o joaca sa prostit totul.
Eu pot sa traiesc si fara femeie merg la manastire, lumea nu a fost niciodata un loc mai bun si nici nu o sa fie.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

"Care e fata ideala dupa parerea voastra?" numai prostii gandesc asa.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sincer sa fiu eu personal nu pot avea incredere in nimeni si iti spun si de ce? Asa cum Iuda care era cel mai bun prieten al lui Iisus la tradat pentru 30 de arginti si doar era la aceeasi masa cu el. Deci e clara treaba? nu are rost sa imi caut femeie iar eu nu cred in rahaturiile astea cu "hai ca te iubesc" si asa mai departe.

Mai intai trebuie sa iti suport parintii, fratii, prietenii, neamuriile care sunt toti niste prosti care se dau destepti. Pentru ce? pentru ce sa ma mai deranjez?

Dupa ce ca habar nu am daca copii sunt facuti cu mine s-au nu (ca naiba stie pe unde ai umblat tu ca femeie) mai si divortam trebuie sa platesc pensie alimentara ca prostul dupa ce ca copilul nu e al meu, copilul iese ba destept, ba prost, ba handicapat mintal. Si pentru ce? pentru ce sa ma mai deranjez? pentru ce sa mai fac casa, masina si toate cele? eu sunt prost numai atunci cand vreau eu sa fiu prost.

Viata poate fi traita in mai multe feluri.

| JicaContra a răspuns:

Barbara Palvin... EVIDENT (google it)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e devreme acasă, știe să facă prăjituri și masaj relaxant.
Sau sa fie puțin deșteaptă da proasta in general

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasa si paroasa.

| Swae a răspuns:

Cu penis

| Swetlly122 a răspuns:

Evident că eu. dăâăă

| User23434 a răspuns:

Sa fie vie