| OanaMariaG a întrebat:

Care este cel mai potrivit cadou pentru un baiat? multumesc funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de personalitate, dar in orice caz baietilor le place sa primeasca lucruri cool.Depinde si de bugetul pe care il ai,dar cred ca i-ar placea mult un lucru de firma, un articol vestimentar, un parfum sau un ceas.Deasemenea le plac si lucrurile originale,asa ca i-ai putea propune sa mergeti undeva de ziua lui,intr-un club,sau undeva unde va place amandurora,o discteca sau un local mai intim,depinde de preferinte.
Tu il cunosti cel mai bine, asa ca, succes!

13 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Sexul happy
sincer... sexul oral.

| DEBrown a răspuns:

Prezervative (sunt utile mereu)

| ZvT a răspuns:

Depinde de persoana, mie mi-ar placea sa primesc un sah, altuia poate un ceas, nu cred ca exista un cadou standard care sa se potriveasca la toti.

| RS4 a răspuns:

Cred ca ar aprecia un singur lucru si mai de valoare, decat multe chitibusuri! te poti orienta in functie de stilul sau de viata sau de ce are nevoie : cravata, ceas de mana, camasa, parfum, ochelari de soare! dar nu fake-uri daca se poate! un singur lucru, simplu si bun! bafta!

| Trolli a răspuns:

Ceas, camasa, cravata, cd cu trupa lui preferata, dvd cu un film de actiune, tricou, parfum, bratara, articole sportive( daca e pasionat), un abonament la o sala.

| Loly a răspuns:

Un ceas frumos.Sau o bratara de argint.Depinde de personalitate, de cum se imbraca baiatul etc. Daca poarta esarfe sau fulare i-ai un fular sau esarfa frumos/a ca tot vine frigul.

| OanaMariaG explică:

Pey baiatul este unul mai simplu si na chiar habar nu am c sa ii iau.

| szibis1999 a răspuns (pentru OanaMariaG):

Ce tip de haina observi ca poarta mai mult?
Daca trening, Ia-i o bluza de trening, daca sapca ia-i o sapca s.a

| Shenn a răspuns:

Iai un parfum/aftershave,ceva bun, nu chinezarii. Denim black, str8 black. etc.

| iDplm a răspuns:

Un prezervativ rulat pe o banană SAU
SĂCS happy

| raducmustiuc a răspuns:

Sex.

| OanaSimpluu a răspuns:

Cum a spus si Loly un ceas ar fi chiar un dar interesant pentru un tip. dar poti incerca si un parfum sau un tricou personalizat happy.

| MyhayJeff a răspuns:

Pai depinde de varsta eu as recomanda o bratara sau o minge depinde de ce sport ii place sau un parfum este alegerea ta Bafta