| AnotherHuman a întrebat:

Care este cheia unei relatii reusite?!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii & casa altfel nici una nu se uita la tine. Sa vada ca ai putere financiara si o locuinta moderna de preferat vila cu 10 etaje cu 1 amant in fiecare etaj. Alea care nu pun pret pe situatia materiala sant urate, grase si nu iti poti imagina o viata langa ele, asa ca human life sucks a lot

Bula
| Bula a răspuns:

Incercarea si tinderea sincera ale partilor de a face compromis cu nevoile celorlalti.

| Adry05 a răspuns:

Comunicarea, sinceritatea, iubirea, respectul, sa nu va sufocati unul pe altul, sa pastrati o oarecare distanta ca sa n-ajungeti sa va plictisiti unul de altul, timpul petrecut impreuna, increderea.

| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Iubirea reciproca, comunicarea, sinceritatea, increderea. Cam astea sunt. Daca acestea 4 exista, poti trece peste toate greutatile, daca nu, nu. A... si credinta trebuie sa existe, zic eu. Sper ca ti-am fost de folos! Te pup si iti doresc o zi frumoasa si un weekend minunat! kiss Pa, pa!

| mentholinks a răspuns:

As mai adauga satisfacerea sexuala a partilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai astea 3 le-am gasit momentan, restul zice ca nu mai sunt valabile, au expirat ceva sau *lm, nu stiu ce au, dar nu mai merg...

NUEX-ISTA-ASAC-EVAO-MULE
ASTA-EDOA-ROMA-REIL-UZIE
TRAI-MINR-OMAN-IAFR-ATIE

Le bagi la cutiutza si se activeaza singure. Succes!

| Petrovic a răspuns:

Iubirea

| TehDevil a răspuns:

Comunicarea si sinceritatea!

| Dani6421 a răspuns:

Sunt mai multe și anume : sinceritatea de 100%, comunicarea, intelegerea și de fiecare data când trebuie luata o decizie te pui în locul celeilalte s-au celorlalte persoane nu faci nimic de capul ta, comunicând și făcând lucruri comune într-o relație pentru a se numii astfel, dacă faci și iei decizii de capul tău e doar relatia ta în care te simți tu bine și restul pleacă / renunta.

| aLoneInDark18 a răspuns:

Sinceritatea, comunicarea și încrederea reciprocă.