| Mikily a întrebat:

Care este ciclul verzei si al caisului?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! insamantare, rasadire, plantare, recoltare, asta pentru varza, iar caisul inmultire prin puiet, plantare, inflorire, recoltare asta doreai sa afli? thinking

2 răspunsuri:
| Mikily explică (pentru caramela):

Mersi am cautat toata ziua dar nu-mi dadea.

| kingboy970 a răspuns:

Al verzei este : plantarea udarea stropirea cu substante chimice impotriva insectelor apoi recoltarea iar cateva verze puse intr-o magazie cu nisip si verzele se baga cu capul in nisip si scoti alta samanta si o replantezi iar la cais nu stiuhappy