| anonim_4396 a întrebat:

Care este secretul succesului?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Incredere in tine,curaj, imaginatie, perseverenta, actiune, o atitudine pozitiva. happy

14 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Onestitate, seriozitate, punctualitate si perseverenta

| Cocodrilo a răspuns:

Cred ca faci misto :-)
Secretul succesului este sa crezi ca ai succes, ca ai reusit.

| Konata a răspuns:

Ca sa ai succes in viata trebuie sa stii sa te comporti, sa stii sa vorbesti, sa stii sa iubesti si sa compari, sa ai o cultura generala si sa te exprimi corect, sa ai ideile clare si sa daruiesti ca sa primesti. Deci in final, pentru mine esenta vietii este educatia.

| Dariusuu a răspuns:

Inca trebuie sa descopar.

| LolaLollita a răspuns:

1. Nu spune niciodata ce stii
2.

| pastru009 a răspuns:

Concentrarea si buna vointa pentru munca.

| pisicutzamik a răspuns:

Secretul succesului este increderea in sine, respectul, curajul

| MrSoapte a răspuns:

Rabdarea!

| GoddessMaui a răspuns:

Munca.

| AlleSiAtat a răspuns:

Perseverenta,increderea in sine si curajul.

Răspuns utilizator avertizat
| мızυκı a răspuns:

Cunoștințe și pile.

| bengalezu a răspuns:

Secretul succesului este SEXUL

| prima a răspuns:

Sa realizezi toate obiectivele necesare pentru a ajunge in virf ....succese!