| Alecsandri a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase melodii de dragoste ce le stiti ? Cele mai multe , frumoase primesc funda .

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Nane-doar o sansa,vescan-pasari calatoare,adrian tutu -hai sa ne amintim,blaxy girls-mi-e dor,adela popescu miss you,delyno -let me feel you,bug mafia-cand trandafiri mor,andra-colt de suflet,adda-loverboy,alexya-vrei sa fim impreuna, chriss(us) pentru noi 2, nu stiu cine canta melodia asta de fapt am uitat asta:alone again, celion dion - tell him cam atat funda?

| TheCritic a răspuns:

James Blunt- Goodbye my lover/ You're beautifulbig grin

| adelaadelaadela a răspuns:

Because of you, da e mai trista.
Los canos nina piensa en ti.(originala!).
Apologize.
Predestinati- Lucian Viziru
adela popescu- doar tu
sunt multe dar nu imi vin acum... iti mai zic daca ebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DJ Aligator - Close to You, e fff misto

| dennyell a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
imposibil sa nu iti placa :)

| selectanto a răspuns:

Sofia si gabi pecheanu -vei ramane in gandul meu