| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Care sunt metodele prin care ai putea sa iti faci o iubită?
Cea cu agatatul pe strada este o metoda buna?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

1. Doar online sau prin prieteni/rude/colegi de munca.
2. Nu. Este probabil una din cele mai proaste si dificile metode la ora actuala. Gasesti una dementa si paranoica de scoate spray-ul cu piper numai ca nu te cunoaste. Gasesti si pe YouTube cazuri. Dar majoritatea nici nu te vor baga in seama sau iti vor zice ca au iubit doar ca sa scape de tine. Apoi vor ajunge acasa isi vor mangaia pisicile si vor incepe sa planga pentru faptul ca nu au pe nimeni.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu stiu daca in ziua de azi o fata se mai opreste sa vorbeasca cu un străin pe strada, plus ca nu prea sti peste cine dai.
Poti sa cauti prin cercul tau de prieteni, sau pe la prieteni, familie fete pe care ei le cunosc si cine stie.
Mai poti face chestia asta si pe rețelele de socializare căutând cunostinte mai vechi, vecine etc si sa te bagi in seama.

| Ștefaniq a răspuns:

Poți să-ți faci o iubită oriunde. Doar să fii băiat deștept.