| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt sansele ca o fata de intaltimea 1.60 sa sarute un baiat de 1.93 pe frunte si nu pe gura?
ps: baiatul e intr-o relatie, fidel, timid
PS: el a condus-o acasa la rugamintea insistenta a ei.
PS: l-a prins de gat si l-a tras in jos ca el sa se aplece ..cica. happy

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are nevoie de ghete de munte ca sa se catere pe el si ajunge la cap

| Hammurabi a răspuns:

Geometric e corect și posibil.
La 1, 90m când cineva încearcă să te aplece (nu să te apleci tu) te vei apleca (încovoia) de spate iar partea superioară a capului va fi cea care v-a ajunge prima în dreptul celui care te-a tras spre el.
Deci e mult mai posibil să fi sărutat pe frunte nu pe gură.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Asta suna a vrajeala din aia ieftina. laughing

| Dismally a răspuns:

Sansele ca ea sa isi fi intins gatul pana la fruntea lui sunt nule...

| 2EXA a răspuns (pentru Dismally):

Da, dar mai jos am scris ca ea l-a tras de gat, el s-a aplecat si l-a sarutat pe frunte.INSA nu pot sa cred asa minciuna.e prea evident, nu crezi?

| Dismally a răspuns (pentru 2EXA):

Cam da, cel mai probabil ai fost mintita.

| JackR a răspuns:

Am cam 1, 90 si ultima femeie care m-a sarutat pe frunte are 1, 50, asa ca sansele sunt mari!winking

| Endoryus a răspuns:

Ii dai un pumn in bijuteriile familiei. El stand acum in genunchi de durere, il poti saruta linistita pe frunte. Problema rezolvata.

| Yurisa a răspuns:

Da, pe scaun laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai putin de 1, 60 - n-as avea forta sa trag pe nimeni de gat atat de tare rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arata foarte bine doua persoane atat de "distante" de la pamant la cer ^-^ plus depinde unii pot fii timizi in jurul oamenilor in public si in rest sunt mai in largul lor daca ea a sa o conduca acasa cred ca e vorba mai presus de o simpla prietenie aplecat sa fie sarutat poate ce sireata fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca sa plâng sau sa râd.
Ps3 ar fi fericita povestea sa fi fost invers. Speri ca te-a mintit. Dar nu-i adevarat din moment ce a dezvaluit asta.

| slayer09 a răspuns:

big grin ai putea sa incerci sa il saruti de plecare atunci cand esti in fata blocului si te sui tu pe o treapta a scarii, sau 2 trepte big grin. sau undeva unde sa stati amandoi jos, gen pe o banca, iarba..etc. Iar in restul timpului cat sunteti in picioare, alta solutie nu ai decat sa il iei de gat..sau sa ii soptesti ca vrei sa ii spui ceva la ureche..si hop ii arzi pupicul big grin

| 2EXA a răspuns (pentru slayer09):

Nu este vorba despre mine happy Este vorba de prietena mea care se da la iubitul meu, si incerc sa aflu daca ce mi-a spus partenerul meu chiar este adevarat sau nu.[el s-a oferit singur sa-mi spuna fara sa aduc vorba]

| slayer09 a răspuns (pentru 2EXA):

Am crezut ca te-ai pus pe tine la persoana a 3 a tongue

| Yurisa a răspuns (pentru 2EXA):

Eu zic sa ii dai cap in cap si un sut in fund din corason laughing Serios acum, nu ar trebui sa permiti sa prietena ta sa se apropie de el laughing Eu nu as pupa nici macar pe frunte iubitii prietenelor mele, nu as vrea sa le dau de inteles nimic si nici nu as vrea sa se simta prost

| Gaby212 a răspuns:

Eu cand eram un liceu aveam 1.88 si a incercat una de 1.50/1.60 sa ma sarute.
Era o fata naspa rau de tot, ma teroriza...
Nu-ti zic ca s-a izbit efectiv de pieptul meu.Credea ca eu o sa ma aplec si o sa fiu ceva de genul "Vai, babyyyy"... Dar si-a spart boticul de rata botoxata de pomana.
Mda. happy

| ItsMaxi a răspuns:

Cati ani ai de ai intrebat asa prostie? Cum adica care sunt sansele? De unde sa stim noi ce intentii de tarfa are "prietena ta". Este exclus sa faca asa ceva. I-a picat fisa pe gagicatu, sa nu te mire daca dupa ce se desparte de tine ala, sa se bage pe ea. Si gagicatu prost ca a acceptat sa o conduca. Inseamna ca i-a acceptat avansul" sa zic asa. Mai ales ca disperata insistase. De ce ai vrea sa te conduca spre casa gagicu prietenei tale? Sa mai vrei si cu tot dinadinsul. Eu zic ca nu merita happy. La faza asta n-as crede ca ala e asa fidel cum il crezi tu si aia e o tarfa cu 2 feţe. Maturizeaza-te, nu mai pune intrebari cretine. accepta adevarul si vezi cu ochii tai

| Savas10 a răspuns:

Acum tu intrebi care sunt sansele ca tipa sa il fi sarutat pe gagicu tau pe gura, nu pe frunte. Iti dai seama ca nu i-a vazut nimeni ca sa iti zica. Dar ce cauta aia sa-l pupe pe frunte? A naibii prietena.