| Daria a întrebat:

Cat de importanta este familia pentru voi(parinti, frati/surori, bunici, matusi, etc.)
Argumentati happy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Parintii sunt cei mai importanti.Ma simt legata de locul asta, de oamenii cu care am crescut de tot.Sunt singurele persoane care nu m-au dezamagit niciodata si m-au iubit neconditionat desi am facut prostii. Abia astept sa ii rasplatesc pentru tothappy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt mine parintii sunt totul neamurile nu imi pasa de ele atunci cand vor muri parintii mei va fi mai grea viata sad

| snowflake a răspuns:

Rudele nu ti le alegi singur, ti le da dumnezeu happy
asadar, pentu mine este f important sa am o rel de buna prietenie, apropiata cu cei dragi happy

sunt singurii care te ajuta la nevoie happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Parintii sunt cei mai importanti pentru mine, ma sprjina, ma ajuta, ma rog, ma ceartahee hee

| alexgogo a răspuns:

Voi sunteti colege? http://www.tpu.ro/......ligatiile/

| Laminin a răspuns:

Hei!
Foarte importanta pentru ca mi i-a dat Dumnezeu si ii respect si ii iubesc pentru ca asa imi cere El happy
Gbu :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O importanta foarte mare. Ei m-au ajutat, m-au criticat atunci cand a trebuit si mi-au fost mereu alaturi. Fara ei sunt incompleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trecut de pragul in care ei imi dicteaza ce sa fac iar eu doar ii ascult si ma fac ca-i inteleg. Ma sustin financiar, imi sunt aproape si nu vreau sa ma gandesc la o oarecare schimbare intre relatia dintre mine si ei.