| anonim_4396 a întrebat:

Cat este cazarea la particulari in statiunea Mamaia la sfarsitul lunii iulie inceputul lunii august?

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Mult f mult. Mai bine recurge laun cort daca vrei sa mai ai bani si de mincare sau la un prietensa te gazdiuasca altfel... adio mare...

daniela
| daniela a răspuns:

Pai din cate stiu particulari in Mamaia mai putin Poate in Constanta sau NAvodari cca 100 camera

| gabrieladima a răspuns:

In mamaia, 170 apartament cu doua camere, daca sunteti mai multi cu atat mai bine, va veni mai putin de persoana