| cml a întrebat:

Cati bani ar trebui sa primeasca o animatoare pentru petreceri cu copii?
Ce jocuri recomandati pentru copii intre 9-12 ani la o petrecere? Iubita mea merge

Răspuns Câştigător
| alin131 a răspuns:

Ca si bani undeva la 200-250 ron. Pentru ca sta doar cateva ore...

Ca si jocuri ceva interactiv pentru ca la 9-12 ani nu mai sunt ei asa pasionati de cenusareasa..., sau de alba ca zapada...

Mai degraba sa fie ea centrul atentiei si sa joace cu ei telefonul fara fir, fazan, mima, ghiceste personajul, friptea, abtine-te sa razi, sa spuna bancuri si ghicitori...

Adica sa nu aiba nevoie de materiale multe sa se care cu ele acolo. Sa aiba costumul ei incat sa stie lumea ca ea e animatoare, sa fie zambitoare mereu si sa para mirata si interesata de tot ce spun copiii si sa ii si asculte daca au ceva de zis... (asa am vazut la o petrecere pentru copiii)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate prietena ta, ca iubitele se "mananca" pe la 17-18 ani cu sex, ori la 9-12 ani, toate sunt prietene!
Cat priveste banii pe care ar trebui sa-i primeasca o animatoare, este in functie de tarfiul ei, nu de cat vrei tu sa-i dai, ca nu-ti vine pe ce vrei tu.

| cml explică (pentru Violleta2022):

Pai o mananc pe iubita mea care are 18 ani mai mereu, eu avand 20 happy
A avut o petrecere de copii la care a fost chemata ca animatoare si nu stia cat sa ceara.

| Violleta2022 a răspuns (pentru cml):

Paeca spuneai ca sunteti intre 9 si 12 ani, ori ai uitat ce ai scris un pic mai sus?

| cml explică (pentru Violleta2022):

Binee paaa