| anonim_4396 a întrebat:

Câți sunteți singuri fără o relație și câți va simțiți aiurea din cauza asta?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am de ales, trebuie sa accept situatia in care ma aflu. Lumea nu e corecta cel mai bine e sa stii cum te descurci in viata

| Wr3nch a răspuns:

Sunt singur si fara relatie si nu ma simt aiurea. Inca nu am gasit pe cineva potrivit si sa fii cu cineva doar cu dragul de a nu fi singur duce mereu la frustare si in final la despartire.

| DonGiani a răspuns (pentru Wr3nch):

Știu, asa este, ai dreptate. Dar și sa fii singur iar e cam greu.

| Wr3nch a răspuns (pentru DonGiani):

E dar asta e. De cautat caut, o varianta am gasit, but the friendzone is strong.

| Catrice a răspuns:

Altu' care caută să se combine pe TPU...of of da' multi mai sunteți.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Asa, pune-l la curent cu tot ce se intampla pe aici.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

De parcă tu ești diferit...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

laughing Au trecut 5 ani de atunciwinking

| DonGiani a răspuns (pentru Catrice):

Fiecare are un scop, al tău a fost cel de a-ți da cu părerea. Ma bucur. Te salut happy

| DonGiani a răspuns (pentru DoarBogdan):

De când ce? Povestește dacă vrei laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru DonGiani):

Ai pus odata o intrebare, unde ai dat funda la o poveste cu Vlad Tepes. Am zic acolo prima parte.

Nu imi zic povestea aici laughing

| DonGiani a răspuns (pentru DoarBogdan):

Aa ok happy

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Hmm pari destul de matur pentru 5 anihee hee

| Frank51 a răspuns:

Niciodata nu m-am simtit aiurea neavand o relatie. Intotdeauna am avut parte de afectiune, suport, iubire, de la persoanele din jurul meu. Am putut sa invat despre asta si mi-am dat seama ca fericirea ne-o facem noi, nu altii. Din pacate inca marea majoritate din oameni sunt dependenti de partener, fericirea vine doar atata timp cat exista relatia, dar acest lucru este daunator, si chiar denota instabilitate.

| SilentRain a răspuns:

Nu stiu de e scopul suprem sa ai o relație, poți fi fericit si singur

| Dismally a răspuns:

Sunt singur acum dar nu ma simt aiurea deloc, nu vad de ce m-as simti asa. Adica ma descur destul de bine si singur happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt singur, dar am trecut peste!

| CatalinB11 a răspuns:

Cu siguranta, a fii singur/a nu este un sentiment placut pentru nimeni. Decat pe o anumita perioada de timp. Singuratatea are si ea beneficiile si comfortul ei, dar, oricat te-ai complace in singurate la un moment dat, dorinta de avea un partener cu care sa imparti bunele si relele tot o sa te loveasca.

| DonGiani a răspuns (pentru CatalinB11):

Exact. Ăsta e adevărul.

| DaryaDari a răspuns:

Sunt una dintre cei care se simt aiurea broken heart crying

| DonGiani a răspuns (pentru DaryaDari):

Îmi pare rău să aud asta. Ce ai pățit? Ce sa întâmplat?

| DaryaDari a răspuns (pentru DonGiani):

O despărțire prostească și dureroasă.

| DaryaDari a răspuns (pentru DaryaDari):

(dureroasă în timp)