| wale a întrebat:

Caut cazare la mare ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Intra pe www.MHT.ro este un camping dragut din statiunea SATURN preturile sunt avantajoase.

| frumusik007007 a răspuns:

Depinde unde vrei mai scump mai ieftin la hotel la particular etcwinking
daca e poti sa ma contactezi pe id ul frumusik007007winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul cind ai sa cobori din tren, din microbuz si, daca ai masina, te rog sa parchezi pe linga gara sau pe linga statia de maxi taxi si, in mod sigur te va gasi cazarea pe tine si nu tu pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cazu sa te as nimeni pentru ca cum ajungi in gara la cta nici nu cobori din tren ca te si intreaba daca nu vrei cazare te roaga ei la gara te duce si cu masina asa ca concediu placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 apartamente in Navodari care le inchiriez pe periuada sezonului estival.Pret 2 camere 100RON/zi.Pret 3 camere130 RON/zi.Mai multe informatii la 0740322068. Avem si poze.Scrietine pe marea_neagra_romania@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau in constanta, deci daca alegi sa vii la Mamaia la plaja, ma poti contacta, am casa pentru inchiriat,

| Alvy a răspuns:

Vezi ce gasesti pe http://Cazarelitoral.info

| fufa021978 a răspuns:

Vreau pe 7 o cazare!
fufa021978