| thokla a întrebat:

Caut o fată care să-și dorească o familie alături de mine.
Știu că sună oarecum ciudat, dar fiecare merităm o șansă la viața asta și așa plină de neprevăzut. Sunt convins că există persoana de care să mă îndrăgostesc nebunește, să spun din nou că trăiesc cu adevărat. Unde o gasesc?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu oameni care cunosti sa iti prezinte una, internetul e plin de panarame, nu iti vorbesc sau fac misto de tine.

| mgtow a răspuns:

Prin relatii se gaseste orice, mai ales la noi in tara daca mergi fara cunostinte tio iei in bot.

| darrio2007 a răspuns:

Ciudat este ca intrebi aici. Nu vei gasi.

| Mosotti a răspuns:

O gasesti daca intri pe site-uri de matrimoniale unde toti de acolo vor relatii ca si tine, in alte parti nu ai unde ca majoritatea-s cuplati 99 %.
Vezi ca ti-ai pus poza cu fundul in sus aici.

De ex www.matrimoniale.ro e gratuit.
Mai e si sentimente.ro dar acolo platesti insa nu e mult, poti plati.
www.placere.ro

Si ori mai fi. Acolo sunt sute de femei pe langa varsta ta care vor si ele relatie.
Iti faci profil serios, pui si poza actuala clara, sa nu cumva sa nu pui poza ca e f important. Si apelezi fete care-ti plac si care au poza.
Si vei gasi.

Da-i bice. Dar nu stati 7 saptamani pe net doar, vorbiti putin pentru ca daca-ti raspunde inseamna ca te-a placut, si va intalniti in real, alegi orasul tau din lista, range de varsta si aia e la cautari.

| Lukasssz a răspuns:

Aici nu este tinder!

Răspuns utilizator avertizat
| Den1sa a răspuns:

0 sanse sa gasesti aici ceva

| salieri84 a răspuns:

Ok, dar pune si tu macar o poza cu tine si lasa aici un CV, sa stie si doritoarele cu cine flirteaza.