| addidass a întrebat:

Caut si eu o fata serioasa pentru o relatie serioasa. Pot gasi? Ca in Romania-Iasi, e cam greu de gasit pentru mine poate...Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Te pot ajutabig grin

Du-te pe un site de matrimonialewinking

| bogdan3vl a răspuns:

Iti zic eu sa nu te mai chinui nu exista fete serioase toate sunt curve si eu ma chinui de 4 ani si mai bine sa-mi gasesc o relatie serioasa...

| Ilinca a răspuns:

Nu, nu te putem ajuta. Incearca pe un site de matrimonialewinking

| DeEAஐ a răspuns:

Lolhee hee

| 5SOS a răspuns:

Da ce suntem in siteu-l matrimoniale?,, Fata serioasa''? Pune intrebari de genul ala la matrimoniale nu pe TPU.

| Annitu a răspuns:

Da' un'te crezi?
www.matrimoniale.ro
:-c

| anne_7493 a răspuns:

O fata serioasa in nici un caz nu o s-o gasesti pe internet, club-uri. Eu nu cred ca iti cauti o fata serioasa dupa locul si intrebarea care ai postat-o. Cred ca vrei aventuri.sua ca toti baietii sa se experimenteze mai mult in domeniul "sex".

| Neculae_Pavel_1983 a răspuns:

Caut si eu o fata serioasa pentru o relatie serioasa