| minnie91 a întrebat:

Ce ar însemna asta, in realitate cu persoana mă impac destul de bine, ne ajutam reciproc, dar în vis îmi apare și îmi zice că umblu după ea, ce ar însemna?

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! Psihologic,poate insemna ca o controlezi,o suprasoliciti, desi ea nu o arata, ii pasa mult de tine.Sau a doua varianta poate sa reprezinte urme de indoiala, neincredere din partea ei.Incearca sa o vezi mai clar si mai concret! Raspuns castigator? big grin

| minnie91 explică (pentru BotezanDaniel):

Adică? De ce așa crezi?

| BotezanDaniel a răspuns (pentru minnie91):

Pentru ca asa ai relatat.Asta este rezolvarea la ce ai cerut! big grin Poate am interpretat gresit ca am crezut ca o fata intreaba stii? Dar acum realizez si modific raspunsul! big grin ca sa fie inteles clar! Toate bune! big grin

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cred ca inseamna ca, de fapt, chiar ai cam umbla dupa ea. Te preocupa problema si, cum mintea lucreaza si noaptea, e normal sa-ti apara in vis. Somn usor!

| danay72 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Nu te îngrijora, visele apar din mulțimea gândurilor.

| WaterDrop a răspuns:

Nimic. Chiar nimic! Este doar un vis generat de faptul ca iti petreci timpul cu acea persoana si poate o si placi.

| DaCumSaNu a răspuns:

Doamne mare ti-e gradina...