| AntoniaBwl a întrebat:

Ce as putea sa fac cu sora mea care sta cu mine in camera si e nesimitita? La fiecare 2 minute numa trage gaze. Daca vreau sa deschid geamul urla la mine ca nebuna sa nu il deschid. Daca o rog sa se scuze se scuza la misto.Frumos ar fi sa se scuze de fiecare data dar nu vrea.Intentionat o face sa isi bata joc.Tot eu sunt cea care ii miroase besinile si nici sa deschid geamul nu am voie ca sa i le miros.Eu impart camera cu ea.Va rog sa imi spuneti ce as putea sa ii fac ca ma scoate din sarite deja! E deja nesimtire asta.Ii e greu si sa se scuze ca nici bun simt nu are. Vreau replici pentru ea

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu nu poti sa faci nimic, apelezi la parinti, sa o educe!

| Furnicuta000 a răspuns:

Singurul lucru care ar putea merge e sa tragi si tu basini (poti manca multa fasole ca sa te ajute) si asa o sa vada si ea cum e

| Furnicuta000 a răspuns:

Sa ii dea cineva report acestui individ sa dispara de aici

| răspundtot a răspuns (pentru Furnicuta000):

Ești cumva surioara lui?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru răspundtot):

M-ai prins

| AntoniaBwl explică (pentru Furnicuta000):

Cine?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru AntoniaBwl):

R? spundtot

Postase niste injuraturi dar cred ca au fost sterse de admin

| Apokales a răspuns:

Trebuie sa stingi focul cu foc, you know what I'm sayingwinking.

| wildthing a răspuns:

Tu esti probabil tot ala care zilele trecute ne spunea ca i se par sexy basinile ma-si (imi cer scuze, eu am vrut sa mai pun un "i" pentru ca forma corecta e cu 2 "i" si nu "ma-si", dar site-ul asta insista sa ma forteze sa scriu gresit). Acum esti fata si te confrunti cu basinile sora-tii? Deci de la complexul Oedip ai trecut la fantezii cu surori lesbi? laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll

| MValentin a răspuns:

Stiu ca poate e ciudat, dar ia legatura cu parintii probabil ii lipsesc vreo 7 ani de acasa

| JulyDreams a răspuns:

Problema flatulentei juvenile trebuie tratata cu seriozitate.
Ii poti propune surorii tale sa se scuze in fiecare dimineata la trezire, pentru toate basinile pe care le va trage de-a lungul zilei. Mai mult, ar trebui sa stabilesti cu ea cand se va deschide geamul. De exemplu, la fiecare 5 parturi se deschide geamul cateva minute.
Si ai putea sa o faci sa inteleaga daunele pe care le provoaca, punandu-i mana la... capturand astfel partul, ca sa i-l duci la nas. happy

| Yrem3119 a răspuns:

Nu este frumos sa va certati, probabil sunteti inca copile, vorbeste cu parintii tai si spune le problema ta si roaga i sa te inteleaga si sa actioneze cumva!