| Bianca_papusha a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar tatalui meu cadou de Craciun? Mamei mele i-am cumparat insa lui chiar nu stiu...

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Adesea, este mult mai simplu sa ii cumperi un dar unei femei. Te gandesti, in orice caz, la ce ti-ar placea tie. Dar barbatii au alte gusturi. Iar cand vine vorba de tatal tau, este si mai dificil...
Iata cateva sugestii din partea noastra. Bineinteles, pot fi adaptate in functie de personalitatea si preferintele fiecaruia in parte, insa o lista cu mai multe idei, din care sa alegi, cu siguranta iti va veni in ajutor. Asteptam si propunerile tale!
carti
curea
obiecte vestimentare (camasa, pulover)
fular
manusi
cosmetice (parfum, apa de toaleta, aftershave)
aparat foto digital
album foto
rama foto
fotografie cu tine sau cu intreaga familie, inramata
telefon mobil
ceas de mana
sticla de vin vechi + accesorii (suport pentru sticla)
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)
cana personalizata
portofel
port carti de vizita
jocul preferat (sah)
colectie de CD-uri cu muzica preferata
minge de fotbal
glob zapada
breloc
pipa, bricheta personalizata sau un set similar
geanta diplomat
masa la restaurant pentru tatal si mama ta
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
lampa de citit
Iubit / sot
Mama
Tata
Frati
Surori
Bunica
Bunicul
Soacra
Socrul
Alte rude
Bebelusi
Prescolari
Scolari
Adolescenti
Prieteni

Numai bine si sarbatori fericite

| Beibii a răspuns:

Un parfum ieftinhee hee, un portofel happy

| Bianca_papusha explică:

Oaii nu...are asa cva...inafara de parfumuri si haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sai cumperi un parfum sau un plover

| AnnaGrohl a răspuns:

Pai...laughing)Un pachet de Craciun de la Gilette!rolling on the floorwinking scuze altceva nu-mi vine in mine :X

| Zwart14 a răspuns:

Depinde de varsata tatalui tau si de cati bani ai. Daca are intre 35 si40 de ani poti sa ii cumperi o sticla de vin bun.