| Ingerfararipi333 a întrebat:

Ce ati alege dintr-o petrecere de majorat cu toti amicii sau o saptamana la munte/mare cu iubitul? Nu stiu ce sa aleg... voi ce ati alege?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca iti pasa de partener mergi cu el. Daca nu baga divort de el si anuntal sfarsitul iubirii

Bula
| Bula a răspuns:

Pe rand, ambele variante! happy

| darrio2007 a răspuns:

Daca te-ai simti bine cand esti cu iubitul, nu puneai intrebarea asta.

| Endoryus a răspuns (pentru darrio2007):

Bine gandit. Se vede cat de mult apreciaza compania lui

| GabiDumitrescu a răspuns:

Saptamina la munte, ca acolo sigur faci mai mult sex.

| Andreeush a răspuns:

Eu aș alege a doua variantă.

| Sofer a răspuns:

Pai mai bine sa petreci timpul cu iubitul la munte/mare.

| Nemessys a răspuns:

100% a 2-a varianta big grin

| siriusblack98 a răspuns:

Absolut o vacanta cu iubita.Pe ''prieteni'' eu nu dau nici 2 bani. Familia este pe primul loc iar perechea ta este tot familie.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O zi de joaca cu micul Boby.

| Eireann a răspuns:

Eu mereu incerc sa impac si capra, si varza. Petrecerea de majorat dar in cerc mai restrans, prieteni mai apropiat, etc si apoi cu iubitul la munte/mare dar doar 4-5 zile dupa cum permit bugetul si timpul. Majoratul e o data in viata!

| FreddieM a răspuns:

Cu iubitul poti sa celebrezi oricand, oriunde, cu colegii doar o data. Majoratul nu este doar o afacere personala, e un eveniment de amploare in viata fiecaruia, e un fel de ramas bun al unei etape din viata ta, pierdute pentru totdeauna, e un salut de ramas bun fata de amicii si colegii tai care vor disparea in curand din viata ta. Majoratul isi lasa amprenta in memoria subiectului dar si a celorlalti, amici, colegi persoane din anturajul tau cu care ai crescut si impartasit multe momente bune sau mai putin bune si in mod inevitabil toti isi vor aminti in mod placut de tine si de acest moment.
La multi ani si sa fii sanatoasa si fericita.

| Endoryus a răspuns:

Majoratul e pentru penibilii aia morti dupa atentie care le place sa fie in centrul atentiei. La munte e mult mai frumos si intim daca esti doar cu persoana iubita. Dar na. oameni diferiti, caractere diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă relația voastră e una frumoasă și ști că poți avea încredere în el, eu aș opta pentru a doua variantă. Fiind doar voi doi în cea mai mare parte a timpului veți ajunge să vă cunoașteți mai bine unul pe altul, lucru care stă la baza unei relații.

| GicaGigekGica a răspuns:

Depinde de tine. De exemplu mie nu prea imi plac petrecerile, imi place sa ma relaxez mai mult. Deci a doua varianta.

| Notmyaccount a răspuns:

As incerca sa gasesc o modalitate sa le fac pe amandoua. Daaar daca chiar nu se poate, mi-as alege fara dubii si resentimente iubitul.

| TheWznd a răspuns:

Prima varianta.

| TheMadKing a răspuns:

Pai conteaza ce fel de om esti tu, daca iti place sa te distrezi cu oamenii care iti sunt tie dragi sau doar cu unul pe care il si iubesti, personal aleg varianta a doua. Bafta.