| Puglife a întrebat:

Ce ați primit de Moș Nicolae, un Nintendo switch? Eu nu am primit Nimic

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O bautura cu ceva bun de mancat. A fost asa la misto ca m-a luat rasul cand am vazut

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Moșu e batrîn uituc si sărac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu o avut hartie igienica asa ca s-a sters la fund cu dorintele noastre sau cum spui tu alzheimerul sa fie cauza

| GabiDumitrescu a răspuns:

Klacid 500, Brufen 400, Erdomed 300. Coctail de pastile dimineata si seara, poate nu crap...

| Bizon95 a răspuns:

Eu am primit o nuia cu dedicatie personala
si acum sunt CUMINTEEEEEE big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anu trecut am primit o bâtă mare de la el. Săptămâna asta am ascuțit-o, așa că am așteptat să vină Moș Nicolae. Încă aștept să vină

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Moș nici o laie am achitat o amenda contravențională oferita de un jandarm rupt în dos. Sper ca mana cu care a scris amenda sa o aibă în ghips. Putea sa dea și avertisment și nu mi-a bifat posibilitatea de a achita amenda la jumătate.

Jandarmeria, apără hoția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, un ignore de la o idioata

| Osneros a răspuns:

Mi-am cumparat dulciuri laughing

| NYØ2002 a răspuns:

Eu o durere de masea

| Doc_Marty_1998 a răspuns:

Eu am primit o portocala si o ciocolata