| anonim_4396 a întrebat:

Ce au in cap baietii care vor sa-si vanda nevasta sa o vada toata lumea goala sa ii faca avere din inselacuni? Dar cei care prefera sa izoleze o fata (sa le foloseasca personal) ca ei sa fie liberi in lume cu altele?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Diliti nu gluma

Bula
| Bula a răspuns:

Unii se cupleaza doar de vazul lumii, sa le invidieze pe altii.
E asemanator ca si sa-ti expui pisica pe retelele de socializare, pentru like-uri.
Sunt multi carora animalul de companie este mai valoros decat membrii familiei.
Sa nu uitam ca, femeile au fost si inca mai sunt vandute pentru casnicie (pentru cateva capre, camile etc.)
Si sa nu uitam nici care a fost ceea mai veche meserie.
big grin

| Simpatic a răspuns:

Ce au in cap baietii care vor sa-si vanda nevasta sa o vada toata lumea goala sa ii faca avere din inseluri?

Se numesc pesti si-s cea mai de jos speta a baietilor, nu-s barbati.
Barbatii adevarati fac bani cu capul sau cu carca, nu face femeia pentru ei.
! pentru pesti

| RAY a răspuns:

Am cunoscut o data un cuplu de asta, ea vreo 18 ani el vreo 20, genul de baiat rau, smecher, asta facea video chat iar el ii datea sfaturi, lucrau impreuna, ce sa spun faza e ca proveneau din famili cu o educatie slab dezvoltata, cat priveste a doua varianta aia e rapire si se pedepseste conform legi

| aditimus a răspuns:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt niste gunoaie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-si vanda? Nu are sens. nu e realist la prostitutie? pentru asa ceva nu o ia de nevasta, sa vanda poze nude cu ea?-> cine ar cumpara?
Sa izoleze o fata? -> asta se mai intampla Cred ca e sentiment de superioritate.

| Michaeel a răspuns:

Aia nu se numesc băieți /bărbați adevărați. Un om care face asa ceva are ceva traume/probleme mintale pe care probabil le-a dezvoltat din copilărie. În orice caz, cineva ce face asa ceva nu e normal mintal.

Răspuns utilizator avertizat
| Swetlly122 a răspuns:

Sunt niste oameni slabi care fug de muncă și vor bani prin mijloace necurate. Ferește te de astfel de ghioarle ale societății

| Anonymous4433 a răspuns:

Astia nu merita sa aiba nicio femeie prin preajma. E clar ca nu le pasa de partenere, ei isi vad doar intereseze proprii. Daca ar tine la ele vreun pic nu ar face asa ceva!