| anuska a întrebat:

Ce cadou as putea lua mamei mele de craciun?

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

I-ai putea darui ceva ce o reprezinta, prin caracterul sau, sau ceva ce si-a dorit de mult, ai putea sa o intrebi.
Daca este o fire romantica, eleganta, rafinata i se potriveste un parful cu miros dulce sau o geanta eleganta.
Daca este o fire mai practica, i-ai ceva de stat prin casa, ceva pentru bucatarie, pentru aparamenthappy., tu o cunosti mai binehappy

1 răspuns:
kratos
| kratos a răspuns:

Ai putea lua (lua) mamei tale un parfum Escada Moon Sparkle.