| FlySky11 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar prietenului meu? [implineste 20 de ani si suntem cam de o luna impreuna... si da...practica fotbal happy ]
dau funda celei mai bune idei:*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O minge de fotbal

| greyhound a răspuns:

2 bilete la un meci

| AnneღU a răspuns:

O bratara happy Baietilor le plac bratarile. Si thinking ceva legat de fotbal. de preferabil ar fi cel de care este el impresionat (fac referire la jucator)...

| BeautyOfWeb a răspuns:

Cumpara-i un ceas, sau o bluza, si pe langa astea poti sa ii iei si o rama foto si sa pui o poza cu voi doi, vezi tu

| andreea11Secret a răspuns:

Cumpara-i o minge si un costum de fotbal

| vitaminastefan a răspuns:

Ceva simplu si practic.
Cel mai indicat ar fi sa decizi singura.
Poate un obiect pe care sa-l poarte tot timpul cu el in cantonamente, deplasari etc. Un lantisor, o bratara.
Succes!

| RahelushKa a răspuns:

Zii o sincera felicitare...ca si cum ar fi: "Iti doresc ca in acest an nou al tau sa ai parte: de 12 luni de bucurie
de 52 saptamini de pace
de 364 zile de dragoste
de 8736 ore de iubire
de 524160 sec.de liniste

Kred ca te-am ajutathappy