| bubu_7778 a întrebat:

Ce cadou imi sugerati sa-i iau prietenului de iepuras?

9 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Un brelog, un portofel din piele, o camasa, un iepuras din plus ceva ce crezi ca i-ar placea sa primeasca.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, un ceas sau un parfum...
Un ceas poti sa-mi iei si mie ca l-am pierdut de curand...rolling on the floor

| kh1ss a răspuns:

Un iepuras tongue

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Pastele de obicei vine cu haine noi. Un tricou, o camasa, o pereche de sosete de firma, nu stiu, ceva cu care sa se inbrace.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

O perna pe care este imprimata poza cu voi doihappy Si un ceas de calitate(baietii sunt innebuniti dupa cesuri):d

| selef a răspuns:

Un iepuras..................de la playboy.

| astrolutza a răspuns:

Un joc original big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bruneta. Va fi superincantat.

| nelutu69 a răspuns:

Ar trebui cu ceva timp inainte (pe departe fara sa-si dea seama ) sa vezi ce-i place sau ce i-ar placea fa o plimbare cu el prin magazine si vezi ce-l atrage