| randy24 a întrebat:

Ce cadou pot să-i dăruiesc prietenei mele de Crăciun? Un cadou mic, frumos, care să reflecte dragostea mea pentru ea. Mulțumesc pentru recomandări.

10 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna! Ceva palpitabil, cum ar fi o bluzita, de nu, ia-i ceva decorativ - tablou, bibelou - si-n cel mai frumos caz, o initiala in forma de inimioara (aur/argint - la alegerea ta). Să vă iubiţi mult si frumos!
winkingJessy

| MisterKat a răspuns:

Ceva mic si frumos ar putea a fie un catel! Sau un pisoi! PS. Am un pisoi ragdoll, cu ochii albastri, fata, de 3 luni. daca o vrei o dau cu 150 ron.

| Victoria a răspuns:

Depinde de varsta. Daca ai pana in 20-23 de ani, ii poti darui un lantisor de aur frumos, sau orice alta bijuterie draguta. Daca ai peste 23 de ani si te consideri suficient de matur si o iubesti indeajuns de mult, poti sa ii dai o verigheta si sa o ceri in casatorie!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ceva simbolic, eu i-am luat prietenei mele o brăţară la fel ca a mea, să fim nedespărţite, şi un ursuleţ de pluş pe care scria for my dear friend, asta îţi sugerez şi ţie, cu siguranţă va aprecia gestul prietenei sale cele mai bune, mult succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu stiu: un lantisor, un album foto cu poze cu voi, un ursulet de plus cat se poate de mare sa se incadreze in suma propusa chiar nu am idei acum big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva simbolic, ceva decorativ... ii place sa citeasca? o carte de citit frumos impachetata; cosmetice, parfum; o bluza; o bratara; un inel; sa nu lipseasca florile tongue un pandantiv...ai de unde alegewinking

| ItzRivenGod a răspuns:

Intreab-o ce siar dori de craciun.nu stiu fa si tu ceva ca un joc cu ci va doriti da sa fiti mai multi si daca ea zice ce siar dori e sansa ta.noroc omule

| RobYnRobYn a răspuns:

Mie miar place sa primesc un suport de lumanari(de culoarea mea preferata)si niste lumanari parfumate... da-i asta orientandu-te dupa ce-i place acesteia.

| stefania95 a răspuns:

Un parfum, o bijuterie, ceva de plus sau o haina ceva.