| AnetteBurnier a întrebat:

Ce cadou pot să iau de ziua unui băiat pasionat de informatică și matematică?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Un mouse fain pentru laptop de gaming daca ii plac jocurile video
stick cu memeorie rolling on the floor
altceva nu mai stiu

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa-i iei daca gasesti asa ceva, o viata socialawinking

| anonimg a răspuns:

Biblia.

| Bizon95 a răspuns:

Papusa gonflabila voiam sa zic si eu, dar mi-a luat-o cineva inainte, daca nu ai probleme cu parintii lui cu aia SIGUR mergi la sigur big grin

totusi, ai putea sa ii iei un calculator Apple, sunt foarte multi programatori care isi doresc serios asa ceva, insa pretul, CAM USTURA!

| Goete a răspuns:

Meditand asupra raspunsului cu care te-as putea ajuta si facand o sinteza cu raspunsurile date de alti uzuari, consider ca raspunsul defibitiv ar fi combinarea uzuarilor anonimg si agnostic149, care au avut cele mai constructive idei, pe care cumulandu-le ar fi:
O papusa gonflabila cu Biblia in mana.
Ar fi cel mai tare cadou!

| LupusDei1993 a răspuns:

Un calculator de buzunar

| Daniel323 a răspuns:

O papusa gonflabila.

| Callmebaby a răspuns:

Un carnețel, stilou, ceva simbolic