| Roobbyy a întrebat:

Ce cadou pot să îi fac unei fete pe care o plac?
Dar nu ceva scump, maxim 300 lei.

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Deci efectiv nu stii cit de mult iubesc fetele florile deci ai putea sa-i iei un buchet MARE de flori daca stii florile ei preferate mai bine, iar 300 lei este intr-adevar un buget mare pentru o fata pe care o placi dar nu stii daca si ea te place asa ca iai putea o bratara sau un lantisor dragut poate si poate basic o ciocolata ca felete se topesc dupa ciocolata, mincare in general si va fi mai mult de cit suficient crede-ma, iar daca nu apreciaza asta pursimplu nu te place si nu te merita : )
Succes!

19 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O brățară Pandora.

| Mosotti a răspuns:

Niste flori sau ceva dulce, o cutie de Mersi si o ciocolata, sau o cutie de bomboane bune sau ceva de genul, simbolic, cel mai frumos cadou esti tu, prezenta ta, atat, in rest nu conteaza, deci nici nu e nevoie de 300 lei.

| SilentRain a răspuns:

300 de lei e prea mult deja, i-ai flori și-o carte

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Pentru noi ăştia săracii.

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Daca nu-i bff cu mine nu-i iau nici o guma
Sa dai 300 pe un cadou pentru una care îți place și ea poate place pe altul e risipă laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Pt unii nici 3000 nu e nimic.
Dar pe bune, dacă nu e o relaţie serioasă pare un pic cam multicel, dar hei dacă ai bani why not.

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Tipule sunt 3 zile de muncă...mă doare sufletul sa aruc cu banii așa, mai bine dau mâncare la boschetari

| J0B0MAT a răspuns (pentru SilentRain):

Sau mai bine îi mănânci tulaughing

Îi facem chat aici băiatului degeaba. Să îi spun şi nişte variante : dacă ştii că e pasionată de ceva, citit, pictură etc ai putea să îi iei ceva fain în domeniu. Dacă nu flori şi bomboane...

| SilentRain a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da aici ai dreptate, mult mai util să-i cumperi ceva ce-i place decât ceva scump

| alina2k18 a răspuns:

Un ceas Fossil sau Guess.
O bratara.
O gentuta/borseta in genul cum poarta pustoaicele.
Gasesti pe fashiondays ca sunt reduceri si iei ceva calitativ cu 300leuti.

| Dismally a răspuns:

Pai tu ar trebui sa stii mai bine ce isi doreste, ce i-ar face placere. Poate fi o carte, un parfum, o bratara etc etc.

| Invictusman a răspuns:

Un parfum.
Cu asta nu dai greș.

https://www.googleadservices.com/......agead/aclk

Sau ii poți cumpăra un ceas elegant sau un tricou dacă ii ști mărimea și o ciocolata belgiana mai de calitate.

| GPA a răspuns:

Eu cred că cel mai frumos cadou ar fi o bijuterie, evident, nimic nu se compară când dăruiești ceva la fel de prețios ca "dragostea". Bijuteriile sunt o coardă sensibilă pentru fete, așa cum se spune : "Femeia frumoasă e o bijuterie. Femeia bună e o comoară întreagă.". Deci, demonstrează-i că așa este, n-ai putea mai bine altfel :

https://www.luxurygifts.ro/coliere-pentru-ea?orderby=price&orderway=desc

| SingleForOne a răspuns:

Mai pui încă puțin, faci o cazare la hotel pentru 2-3 nopți, și faceți ce vrețihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poți lua o brățara personalizata de argint, și nici nu ajungi la 300 lei. O sa și aducă aminte de tine. Scrie orice pe ea sau sa aiba un simbol al vostru. Și o floare.
Mie personal mi ar plăcea ca eu sa ma plimb cu băiatul respectiv și sa se oprească sa mi rupă o floare sau dacă sunteți din București și nu ai de unde sa rupi, sa te opresti și sa i iei atunci de fata cu ea o simpla floare. Mi se pare ceva specialhappy

| geoconda a răspuns:

Cumpără-i o carte scrisă de Mircea Eliade, o cutie de bomboane, și un buchet de flori! E de ajuns să i te dăruiești tu.

| Ana2920 a răspuns:

Niște flori, o cutie de ciocolată, o paletă de machiaj (fetele adoră machiajul, chiar și eu laughing )

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa folosesti banii aia cu cap. Sunt unele fete carora daca le cumperi cadouri dau sa creada ca incerci sa le cumperi. Iti recomand sa faci un gest mult mai frumos si mai benefic, foloseste banii aia sa-i cumperi un buchet de flori si scoate-o la un film, sau oriunde altundeva stii ca i-ar place si te poti incadra cu banii.
Bafta cu fata, toate cele bune!

| 2FanMessi2 a răspuns:

Salut, ai putea sa o duci și tu la un film, sau sa o scoți eventual la un suc. Sa ii cumperi un lanțic/brățară. Și dacă are o prietena foarte bună sa o întrebi pe prietena ei ce i ar place sa primească. Multa bafta!